House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çaylak Morgu

5 posters
YazarMesaj
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Çaylak Morgu Left_bar_bleue100/100Çaylak Morgu Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Çaylak Morgu Left_bar_bleue500/500Çaylak Morgu Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 9:10 pm

Değişimi reddeden Çaylakların, Kırmızı Vampir'e dönüşene kadar bekletildiği yerdir. Morga giren öğrenciler 1 gün boyunca rp yapamazlar.

Tanrıça onları kutsasın.

RP IN!
http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com
Misafir
Misafir

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 12:22 pm

Gözlerimi yavaşça araladım. Tanrım, açım... Aç hissediyorum... Elimi yavaşça kaldırıp alnıma koydum. Neredeyim ben? Dur bir saniye... Ha s*ktirr! Morg burası!... Bekle, burada benim ne işim var? Birkez daha, kocaman bir Ha f*ktır! Öldüm ben, bittim... Demek istediğim, gerçekten öldüm ben! Ve açım... Ama canımın istediği McDonalds gibi bir yerden Combo menü değil... Bilirsiniz, vampirlere has bir açlığım var... Tabii McDonalds vampirlere özel self servis yapıyorsa, amenna... Sedyede doğruldum ve kocaman bir Iykkkkkk ile üstüme baktım. Battaniyeyi üstümden çekip attığımda, hertarafım vişne suyu lekesi gibi kırkırmızıydı. Tabii benim damarlarımda vişne suyu dolaşmıyor, değil mi? Kandı bu.. Ayyy, acaba yalasam mı? Açım yahu!Ama bu iğrenç olurdu... Neyse, bana lanet olası yiyecek bir şeyler lazım, acilen! Yoksa kendi kendimi kemirebilirim...başıma kadar örttükleri ve benim yere attığım battaniyeye sarınarak ayağa kalktım. Kendimi yüzyıl oturmuşta daha yeni kalkıyormuş gibi hissediyordum, veya daha yeni yürümeyi öğrenen bir bebek gibi, her neyse işte... Lanet olsun, birilerinin bana yemek getirmesi gerek! Böylede çıkamamki... Ah, şimdi Keiko burada olsaydı da beni görseydi ve yiyecek birşeyler getirseydi... Ahi hayır, bir saniye... Yemek getirme olayından önce çığlık çığlıpa kalacağı kesindi... Meeeh, lanet olası Keiko/Sookie... Neden bu kadar açım ki? Öldüğüm için mi? Ölüpte dirildiğim için mi? Belkide yeni doğan bebeklerinki gibi bir şeydir ve, ah... Sakın bana süt emdirmeye kalkmasınlar, tamam açız ama o kadar da değil canım!
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 6:25 pm

Sookie'yi beslemek için morga geldim. Bruuw. Dışarıdan içerinin nasıl da soğuk olduğunu düşünebiliyorum. Kapığı araladım ve Sookie'ye baktım. Orada durmuş etrafı inceliyordu. Yanına geldiğimi görünce biraz geriye gitti. Sookie, canım, korkmana gerek yok. dedim ve ona iyice yaklaştım. Kurt gibi aç olduğunu görebilmek zor değildi. Harika. Umarım kanımı son damlasına kadar tüketmezdi. Zaten sadece birazcık verecektim... Sonra hazır kanlarım vardı zaten. Tırnağımla yavaşça kolumu kestim. Sadece birazcık. dedim. Ruh, damgalanmamıza engel ol -Umarım bunu yapabilir. Kırmızı çaylakların nasıl dirildiğini biliyorum. Bugüne kadar hiç kimse Neferetle damgalanmamıştı-. Sookie bana yaklaştı ve kanayan kolumu ağzına aldı. Iykk...
Misafir
Misafir

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 7:08 pm

Lanet olsun, neden hala kimse yok!?!?... Ahh, Nyx, lütfen biri açlığımı giderecek birşeyle beraber gelsin... Kapı, tam bu sırada aralanınca, tırstım. "Ha s****r!!" ifademle kapıya doğru dönerken gelenin "Pprroofffesöööörrr Reeeddbbbiirrrddd..." olduğunu gördüm. Evet, aynı şekilde adını 'tısladım'. Ciddiyim. Peehh, herneyse..

Bayan Zoey'in uzattığı koluna istekle bakıyordum. Açlığım bu mudur yani? Kan mıdır? Uuuu, aslında o dolgun sıvıyı istemediğimi söyleyemeyeceğim. İşte bu yüzden, ilk başta sakin bir tavırla kanının tadına baksamda, daha sonra profesörün kanına resmen yapıştım. Immmmm, leziz...
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 7:24 pm

Sookie, kolumdaki kanı içiyordu. Kan şehvetinden çok kan bulantım oluyordu. Yalan söylemeyeceğim, zevkliydi. Ama bu kadarı yeterdi. Sookie! Yeter artık kes şunu. Kendini kesinlikle kaptırmıştı. Sookie'yi ittim ve geri çekildim. Ah lanet olsun. Bu canımı yakmıştı. Sookie şaşkın gözlerle bana bakıyordu. Sadece şaşkın değildi. Kendine inanamıyordu. Nereden mi anlamıştım, hiç sormayın. Lanet olsun x455454125. Damgalandık. Daha önce hiç kırmızı vampir yaratmamıştım. Ama Stev. ve Stark'ın anlattığına göre Neferet onları böyle dönüştürmüştü. Sookie'ye torbadaki kanı uzattım. Afiyetle içmeye başladı. Lanet olsun, lanet olsun.... Telefonum çalmaya başladı. Sookie sanki transa geçmişti. Arayan tam da düşündüğüm gibi, Stark'tı. Z! Neler oluyor? Her şeyi hissettim! Kiminle damgalandın? Bağımızın bu huyundan nefret ediyorummmmm. Bir çaylakla. Stark, kapatmalıyım. Lütfen daha sonra konuşalım. dedim ve telefonu kapattım. Gözlerimi ağlamamak için kırpıştırırken korktuğumu hissettim. En son Heath'le damgalanmıştım. Ve o ölünce...
Düşünmek istemiyordum. Sookie, Damgalandık. dedim sessizce.
Misafir
Misafir

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 7:38 pm

Yüksek Rahibe'nin kanını lıkır lıkır içerken,'Sookie! Yeter artık kes şunu.' demesiyle irkilerek kendime geldim. Şaşkın ve korkmuştum. Ne yapacağımı bilemezken, Bayan Zoey bana bir kan torbası uzattı ve bir telefon görüşmesi yaptı. O kanıda -o kadar lezzetli olmasada- afiyetle mideye indirirken, o anın tadını çıkarmaya çalışıyordum. Koca torba bitip dümdüz oluncaya kadar içime çektim ve en sonunda bir kenara atarak dudaklarımı yalamaya başladım.

'Sookie, Damgalandık.'

Başımdan aşağı kaynar su döküldü. Hey, bir dakika.. Bu onun kanını içebileceğim anlamına mı geliyor? O zaman, ben varım!

Umarsızca omuzlarımı silkerken yerdeki kan torbasına odaklanmıştı gözlerim. Damgalanmak kan demekti. Kan, ihtiras, ruhsal bir bağ ve, ah... Erotik anlar demekti!!!...

Hayı hayır hayır hayır, ve hayır!!!... Yüksek Rahibe'm dahi olsa kız kıza ilişkilere kesinlikle karşıyım!... Gerçi Yüksek Rahibe'miz her zamanki gibi inanılmazdı. Dalgalı saçları, omuzlarından dökülürken, kırmızı elbisesinin 'V' yakasındaki dekoltesinin tam ortasında görülmeyecek kadar ince bir zinciri olan, fakat ortasındaki taş 'Ben buradayım!' diyen bir kolye takmıştı. Ve dövmeleri, her zamanki gibi muhteşemdi... Hey, bir saniye.. Ben neden bunları düşünüyorum ki? Ben Lezbiyen değilim ki... Değilmi? Değil mi? DEĞİL Mİİİİ!?!?!?!?!...
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 7:50 pm

Lanet olası bağımız sayesinde tüm hislerini anladım. Üff. Bundan nefret ediyorum. Sookie Grace! Şu anda bu tavırlarını ölümden dönmenden dolayı yok sayıyorum. Bir Yüksek Rahibeyle damlanmak çok zordur. Sana söylemiş olayım. Ama bunu yaşadıkça öğreneceksin... dedim. O sırada telefonum yine çaldı. Stark'tı kesin. Ah, Nyx, sanırım delirecektim. Ama bu kez Aphrodite'di arayan. Zoey hemen odama gelmelisin. dedi ve ben ne olduğunu anlayamadan kapattı telefonu. Gitmem gerekti. Şimdi gitmeliyim. Lütfen zararlı bir şey yapma. Ve dirildiğin yatağa girip uyu. Ben geri geleceğim. dedim ve elini tuttum. Sonra hızla kapıya dönüp morgdan ayrıldım.
Misafir
Misafir

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 8:20 pm

" Sookie Grace! Şu anda bu tavırlarını ölümden dönmenden dolayı yok sayıyorum. Bir Yüksek Rahibeyle damlanmak çok zordur. Sana söylemiş olayım. Ama bunu yaşadıkça öğreneceksin... "
Ha? Damgalanmanın böyle ahmakça bir yönü mü vardı? Lanet olsun, herhalde ne düşündüğümü anladı!... Ben dudağımı kemirirken bu defa cevap veremediği bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra çıkması gerektiğini benim dirildiğim yatağa girip uyumamı söylemişti. Cidden, bunu yapmamı mı bekliyordu? Ah, lanet olsun...

Dirildiğim yere tekrar yattım. Ama uyuyamazdım. Ya tekrar ölürsem? Böyle neredeyse bir yarım saat-45 dakika geçirdikten sonra, içimde tuhaf bir korku hissettim. Tuhaf bir ürperti... Bu benimle alakalı değildi, emindim. Bu Profesör Redbird'le alakalıydı. Yalapalayarak ayağa kalkıp yırtıcı bir hayvn gib koridorda koşmaya başladım. Nereye gideceğimi biliyordum, profesörlerin yatakhanesine.. Hangi odaya gireceğimide biliyordum, Bayan Zoey'in kanının kokusunu aldığım odaya...
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:39 pm

Bir kaç görevli ile Shou'nun cansız bedenini morg'a getirmiştik.Üstüne örtüsünü örtmeden önce ''Geri döneceğini biliyorum oğlum.. Bizler için,Nyx için ve Keiko'un için'' dedim ve ya geri dönmezse düşüncesi ile akan gözyaşlarıma engel olamadım.Örtüyü üstüne örttükten sonra hızlıca morgtan çıktım Keiko'ya bakmalıydım hemşire onu odasına götürmüştü...
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:41 pm

Gozyaslarina bogulmus halde morga daldim ve Shou'nun ortusunu actim. Shou'nun cansiz bedeninin dovmeleri yavasca morardi ve sonra kipkirmizi bir renk aldi. Geri donmustu! Shou uyanacakti! Odadan kendimi disari nese ile firlattim. Stevie Rae'yi bulmaliydim.
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:44 pm

Rp out : Lütfen kendinizce kararlar vermeyin ! Dönüşümünü birgünde tamamlayabilir ayrıca sizlerde morga girmemelisiniz kendisi uyanacak yarın bu saatlerde ve öyle rp yazacak!
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:45 pm

rp out: bilmiyordum boyle bir kural oldugunu... Sad
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 10:30 pm

Shou için ritüel yapmalıyız. Ondan sonra uyanması daha iyi olur. Gece Evi'ndekilerin güvenliği açsından.
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 10:31 pm

Tamam halledelim o zaman ? (ayrıca neden msn'e girmiyorsun sana söyleyeceklerim var.)
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 10:32 pm

out: Sitedeki işlerim tamamen bitmedi. Very Happy Birazdan geliyorum^^.
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 10:32 pm

Out : Hay Allah'ım xD Tamam ama fazla gecikme xD
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Çaylak Morgu Left_bar_bleue55/100Çaylak Morgu Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
Çaylak Morgu Left_bar_bleue86/100Çaylak Morgu Empty_bar_bleue  (86/100)
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 6:50 pm

out: benim ritüel hallolduysa ben hortlıyım mı?
http://gece-evi-rpg.turkforumpro.com/forum.htm
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 6:55 pm

Rp out : Ah Zoey unutmuş olmalı sen hortla ama şimdilik kimse Tapınağa bir şey yazmasın biz sonra daha önce yapılmış gibi tamamlarız Wink
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 7:23 pm

out: tamam ^^
in:
Ah pekala size açık konuşacağım. Aklıma ilk gelen soru cehennemin neden bu kadar soğuk olduğuydu. Hayır yani üşüdüğümden falan değil, sadece ben cayır cayır yanmayı bekliyordum. Gözlerimi açtığımda ise ne ateş ne de 'öcüler' vardı. Buraya önceden de gelmiştim, ailem öldüğünde... Burası şu ölen -yani değişimi reddeden- çaylakların konulduğu yerdi. Odanın iki tarafında, üst üste ve yanyana dizilmiş kare şeklinde metal kapılar vardı. Çekmece gibiydiler. Ölü bedenleri oralara koyuyorlardı. Peki ya ben neden orada değildim? Üstümde beyaz bir örtü vardı. Ve çekmecelerle aynı metalden olduğunu sandığım bir masanın üstünde yatıyordum. Ama asıl önemli nokta aylardır bir şey yememiş gibi aç olmamdı. Olduğum yerde doğruldum. Odada tek başımaydım. Kıyafetlerim ise hâlâ üstümdeydi.

Masadan indim. Karnım bomboş olduğu için acıyordu. Evet, açlığa hiç dayanamazdım. Yok canım, obur değilim. Yani kısmen öyle sayılırım. Belki de öyleyimdir. Ah kimi kandırıyorum oburun en önde gideniyim! Pekala şu oburluk meselesini bir kenara bırakalım. Hiç hoş bir konu değil zira. Dediğim gibi, her neyse! Şimdi nereye gideceğim peki? Ah... Keiko çok üzülmüştür eminim. Lanet olsun! Ölümüm bile bir b*ka yaramıyor sevdiklerimi üzmek dışında. Ayrıca Can de beni öyle gördüğü için üzgünüm. Kim bilir nasıl dehşete düşmüştür. Belki de gidip onları görmeliyim. Ama karnım o kadar aç ki... Ne yiyeceğim ben?! Makarna ile doyabilecekmişim gibi hissetmiyorum açıkçası. Kapıyı açıp dışarıya çıkarken bir elim deli gibi guruldayan karnımın üstündeydi. Etrafıma bakıyor, kimse var mı diye kolaçan ediyordum. Hey!! Sookie'ye de bana olan olmuştu! O da önce ölmüş sonra da revirde bizi bulmuştu. Ben de onun gibi mi olacaktım? Ah hayır... Keiko beni -eğer Sookie'ye olduğu gibi olursa bana da- bembeyaz bir ten [yeterince beyaz değil de sanki..] ve kan çanağı gözlerle görürse korkudan kalp krizi geçirir! Hiç kimseye görünmeden Can'i bulmalıyım. O da bir kırmızı çaylaktı değil mi? Böyle ölüp de dirilenlere kırmızı çaylak dendiğini duymuştum. Can'i bulabilirsem belki o bana yardım eder. Yoksa bu korkunç açlığa daha fazla dayanamayacağımı biliyorum...
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Çaylak Morgu Left_bar_bleue82/100Çaylak Morgu Empty_bar_bleue  (82/100)
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 7:29 pm

Odama giderken yolda Shou'ya rastladım.Tanrıça aşkına bu yemekhanede ölen çocuk değil miydi?!Çok acı çektiği yüzünden okunuyordu.Bir an tereddüt yaşadım ama onu o şekilde bırakamazdım.Yanına gittim ve "Ihmm.. İyi misin?" diye sordum.Bana boş gözlerle baktı bir an,sonra cevap vermek için duvara yaslandı.Önce nefesini düzene soktu ve konuşmaya başladı..
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 7:53 pm

"Ihmm.. İyi misin?"

Tanrıça aşkına oradan iyi gibi mi görünüyorum? Gözlerimi çevirmemek için kendimi zor tutuyorum şu anda! Derin bir nefes al Shou... Derin bir nefes...

"İyiyim.."

Bu kızı tanımıyorum. Önceleri bir yerde gördüğümü de sanmıyorum açıkçası. Ah her neyse. Ne yazık ki kız cevabımdan tatmin olmamışa benziyordu.

"Gerçekten iyiyim. Sorduğun için sağol."

Ah... Bir an önce şu konuşma bitse de yemekhaneye gidip bir kaç tabak makarna yesem! Acaba yemek saatini kaçırdım mı? Acaba bunu kıza sorsam mı? Ahh her ne haltsa...

"Adım Shou."

Elimden geldiğince nazik tutmaya çalıştım sesimi. Zira buz gibi bir ton ile kızı kendimden soğutmak istemem... Ama açıkçası Can'i ve Keiko'yu çok merak ediyorum. Hele Keiko benim yüzümden kendine kötü bir şey yaparsa bu sefer değişimi reddetmeyi bırakın, külliyen katlederim kendimi. Ağladığını bilmek bile beni yeterince mahvediyor.
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:00 pm

"Adım Shou."

"Ben de Jasmine.Ihmm..Pekala seni revire götürmemi ister misin,yada sana yardım edebilecek birinin yanına gitmek?Buradan gerçekten de berbat görünüyorsun,iyi olduğuna inanmak için kör olmak gerekir..İstersen senin için birini çağırabilirim ? " dedim aslında bu dediğimi hemen yapsam iyi olacaktı.Belki ona Rahibe Zoey yardımcı olabilir diye düşündüm,daha önce onun elementlerle şifa dağıtabildiğini duymuştum.
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:09 pm

"Ben de Jasmine.Ihmm..Pekala seni revire götürmemi ister misin,yada sana yardım edebilecek birinin yanına gitmek?Buradan gerçekten de berbat görünüyorsun,iyi olduğuna inanmak için kör olmak gerekir..İstersen senin için birini çağırabilirim ? "

Tanrıçam bu kız çok konuşuyor ama cidden iyi biri olduğuna hiç şüphem yok. Sesim bir fısıltı şeklinde çıksa da ona eriştiğine eminim.

"Can... Belki o bana yardım edebilir. Odasına gitmeliyim."

Derin bir nefes aldım ve yaslandığım duvardan sırtımı ayırdım. Daha iyi gibiydim. Açlığım her geçen saniye artıyordu ama bir 'hortlak' olmaya alışır gibiydim. İlk başka normal bir çaylakken sahip olduğum özelliklerin biraz değişmesi yüzünden başım dönüyordu. Daha hızlıydım ve gözlerim daha iyi görüyordu. Ve elbette ki bu biraz garip gelmişti. Ama şimdi iyiyim. Şu karnımı da doyursam tam süper olacak. Bembeyaz yüzüme kocaman bir gülümseme kondurdum. Karşımdaki kız- yani Jasmine- benim için endişelenmiş gibi duruyordu. Kimseyi endişelendirmeye hakkım yok! Kendimi topla Shou! Şimdi Can'i bulmalı ve ondan yardım istemelisin. Ve bunu elinden geldiğince çabuk yap ki açlıktan ölmeyesin...
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Çaylak Morgu Empty
MesajKonu: Geri: Çaylak Morgu   Çaylak Morgu I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:14 pm

"Tamam o zaman Can'in odasına kadar sana eşlik etsem iyi olacak." dedim ve bir saniye kadar durakladıktan sonra Can'in odasının yolunu tuttuk.Kapının önüne geldiğimizde birşeyler mırıldandı ve kapıyı açtı.Karanlık odada kayboluncaya kadar bekledim,sonra odama dönüp ödevlerime bir göz atmaya karar verdim.

Çaylak Morgu
1 sayfadaki 1 sayfası