House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~ Revir ~

+4
Shou Shuichi
Stevie Rae Johnson
Keiko Kitagawa
Zoey Redbird
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:45 pm

Ben belki de şuan istesem hepsinin gırtlaklarını deşebilir,iliklerini bile yutabilirdim. Ama Shou sanırım bunu bilmiyordu. Ya da, bilmezlikten geliyordu. Yoksa böyle davranmazdı herhalde... Demek istediğim, herhalde bilmezliten gelmeseydi beni konuşturmak için bu kadar uğraşmazdı...

"Ah, Sookie... Normal konuşur musun lütfen? Baksana... Mia-chan'ın bile(!) ödünü patlatıyorsun.Onun kadar cesır(!) bir hanımı bile korkutabilmene şaşırdım ve seninle gurur duydum açıkçası."Baksana Keiko'yla bile anlaşmaya başladı. Yakında onu kıskanmaya bile başlayabilirim!"

Kediye bakarak tısladım. Shou onu bir süre kucağına alıp sevip, sonra yeniden Keiko'nun dizlerine bıraktı. Shou'ya doğru iki büklüm duran bedenimi döndürüp ayaklarımı sürüyerek oan dopru bir adım attım. Sağ elimin baş parmağını ona doğru uzatığ tam göğsünün ortasına koyarak;

"Ssseen. Bbuu. İişşşee. Kkkarıışşmmmaaa."

diyerek gözlerimi kısıp ona baktım. Ona zarar vermezdim. Keiko'ya da vermezdim. Ama kediden emin değilim. Herneyse. Sadece birşey sormak istiyordum. Bakışlarımı yavaşça Shou'dan söküp Keiko'ya kenetledim bu sefer. Sesim daha hüzünlü ve istemeyerekte olsa tıslayan sesimi kamufle ederek;

"Bbbeendenn kkkoorrkkuuyorrsunn!..."

dedim ona. Korkmasını istemiyorum. Ben kendimden yeterince korkuyordum zaten. Ölü gibi koktuğumu biliyorum. Hatta Shou daha az evvel dost canlısı bir sesle "Nyx aşkına! Amazonlardan kaçmış gibi bir hâlin var! Git ve ben banyoyu tekrar icat etmeden bir duş al lütfen!" diyerek beni uyarmıştı. Gerçi bu normaldi, ölmüştümya zaten. Elbet kokacaktım... Ve elbet eskisi gibi olamayacaktım. Ama yinede eski Sookie gibi olmaya çabalayabilirdim. Eğer bana bir şans verirlerse denerdim... Başarabilme oranını hesaba hiç katmıyorum, bir seferde nu kadar kötümserlik yetmez miydi?
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue500/500~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 9:59 pm

Sookie konusunda bir şeylerin ters gittiğinden emin olduğum için revire gitmeye karar vermiştim.Revire geldiğimde hızla kapıyı açtım,Shou ve Keiko içerdeydi karşılarında ise her an onlara saldırabilecekmiş gibi duran Sookie vardı.
''Shou ve Keiko derhal odadan çıkın.Arkadaşınız Sookie dönüşümünü yeni tamamladı kendine engel olamayabilir.'' dedim hızlıca,ve sonra Sookie 'ye döndüm.
''Sookie kırmızı vampir olduğuna gerçekten çok sevindim.Eminim şuan kendini çok farklı hissediyorsun geçeceğin zorlu bir dönem ama eminim kendi eğittikten sonra Kırmızı Vampir olmanın zevkine varabileceksin.Ben her zaman senin ve diğer Kırmızı Vampirlerin yanında olacağım hep beraber Nyx adına birleşeceğiz'' dedim umut dolu gözler ile ona bakarak..
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue70/100~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Vampir gücü:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:37 pm

outr: hasta olan ben değil miydimxD

Sookie'den korkmak? Şeey, evet biraz.. Yani, ehhmm... Sayılır.. Nyx'e şükürler olsun ki, bu soruyu cevaplamadan bayan Johnson geldi.

''Shou ve Keiko derhal odadan çıkın.Arkadaşınız Sookie dönüşümünü yeni tamamladı kendine engel olamayabilir.''

Harika! Burada kalmak için hiçbir zaman can atmamıştım zaten. Ayrıca, burada biraz daha kalırsam, yine uyumak zorunda kalacaktım. Hah! Çok doğru bir zamanlama oldu doğrusu. Görünüşe bakılırsa, Nyx'te uyumamı istemiyor[kendimi kandırıyordum -.-].

Bu yüzden halimden gayet hoşnut olduğumu sanırım bir Shou görüyordu. Memnuniyetle yataktan fırlayıp Shou'nun elini tutarak çıktım. Mia Chan'da peşimden yataktan fırlamakta pekte geç kalmamıştı doğrusu. Ayaklarımızın arasında dolandığı için, yürürken, yanlışlıkla ezilmesini istemediğimden onu kucağıma aldım.Bariz bir biçimde munzırca sırıtıp;

"Seni şimdilik kucağıma alıyorum, tatlım, ama bizim bu kadar yakın olmamız sanırım birilerinin kıskanmasına neden oluyor."

diye şakıyarak kıkırdadım. O sırada benim küçük tüy yumağımın enerede olduğunu merak ediyordum. Küçük miskin kedimin köşeden dönüp beni kucağımda başka bir kediyle görünce tüylerinin diken diken olmasına hiç şaşırmamakla beraber bir kahkaha koyverdim. Küçük yavruyu tek elimlede tutabiliyordum, onuda alıp göğsüme yaslarken;

"Ahh, kıskanmak demişken, seni tamamen unutmuştum. Görünüşe bakılırsa bizi hem Shou, hem de Nefertiti kıskanıyor. ironik, tatlım, ironik... Senin sahibin benimde kedim[aslına bakarsanız tam tersi bir durum geçerliydi. Senin çaylağın benimse sahibim demem gerekirdi, çünkü kediler sahiplerini seçerler.] bizi kıskanıyormuş..."
diyerek başımı bu obutsu*[b-k] hayatımda başıma gelen en harika ve en önemli kişiye doğru eğdim. Nefertiti yüzüme sinirli bir şekilde hapşırırken, Shou'ya bakarak gülümsüyordum. Ah, nyx, bu haliyle bin kat daha fazla şirin ve yakışıklı görünüyordu. Böyle birşey mümkün olabilir miydi? Zaten gözümü alacak kadar çekici ve göz alıcı değil miydi?.. Bu durumda asıl kıskanması gereken bendim sanırım... Çok geç, zaten öyle oluyordu..
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue500/500~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:39 pm

Rp out = O kadar uzun rp yazıyorsunuz ki sadece Sookie'ninkileri okuduğum için olayı kavrayamadım herhahlde herneyse kusura bakmayın..
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue70/100~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Vampir gücü:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:41 pm

outr: yok sorun değil^^" kısaca sookie buraya geldi, ben ondan tırstım, shou beni korumaya çalıştıve siz geldiniz.. Hatta biraz önce buradan çıkmak istediğime dair bir rp yazmıştım^^ o yüzden iyi oldu...
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 10:55 pm

Sookie kollarıma atıldığında ona üzüldüm ama tabii ki belli etmedim.
''Sookie bana inanmayacaksın,kolay olacağını söylesem bile biliyorum inanmayacaksın...'' dedim saçlarını okşayarak. ''Aynı yerlerden bende geçtim profesörlerin,arkadaşların,Tanrıçana olan bağlılığın sayesinde kısa sürede toparlayacağına dair sana söz veriyorum kızım,söz'' dedim ve ona sımsıkı sarıldım..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:03 pm

Bayan Johnson saçlarımı okşarken kendimi biraz olsun daha rahat ve.. Normal hssetmiştim.

''Sookie bana inanmayacaksın,kolay olacağını söylesem bile biliyorum inanmayacaksın...Aynı yerlerden bende geçtim profesörlerin,arkadaşların,Tanrıçana olan bağlılığın sayesinde kısa sürede toparlayacağına dair sana söz veriyorum kızım,söz''

deyince içimde küçük bir umut ışığı yandı. Kafamı kaldırdım. Harika bir kırmızı vampirdi. Yüzünü çevreleyen dövmeleri, asma yapraklarını andırıyordu. Gülümsemeye gayret ederek;

"Ccciiddi miissinnizz?"
diye sordum. Evet, öyle olması için herşeyimi verirdim. Artık verebilecek birşeyim kaldıysa tabii...

out: Şimdi gidiyorum Surprised
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Ocak 17, 2010 11:10 pm

Sookie'nin gözlerinin umut dolu olduğunu farkettim bana ''Ciddi misiniz?'' diye sormuştu. Kendimi ondan geriye çekerek ağlamaktan kızarmış umut dolu gözlerine baktım ''Ben her zaman ciddiyimdir evlat'' dedim muzip bir gülüşle ve ikimizde kıkırdadık..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 12:06 am

Saçlarımdaki ellerini omuzlarıma indirerek kendini benden çekip ''Ben her zaman ciddiyimdir evlat'' dedi bayan johnson. Birsüre gülüştükten sonra kendimi daha iyi hissetmeye başladığımı farkettim. Artık daha iyiydim. Ve kimseyi ısırmak gibi bir niyetim yoktu...

"Bbayann Joohhnnson, bu aartık eğittmenimm gibiii oldduğunnuzz anlammınaa mıı ggeliyorr?"

Eğer öyleyse anlatmam gereken çok önemli bir şey vardı... Ve bunu birileriyle paylaşmayı ölesiye istiyordum..
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 6:40 pm

Kanlar icindeki dostumu buraya getirmek benim icin bir iskenceydi. Onu revir yatagina yatirdim ve Stevie Rae'yi cagirdim. Stevie Rae gozlerine inanamamisti. Keiko'yu cagirmak istiyordum. Shou'nun telefonunu aldim ve disariya ciktim. Keiko'yu aradim ve gelecegini umdum. Arkadasimdan geriye kalan son sey ve son ricayi iyice yerine getirmeliydim.
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:02 pm

Revire nasıl geldiğimi bilemiyorum. Bir yandan şiddetli bir şekilde ağlarken, bir yandan da reviri bulmaya çalışıyordum. Gecenin sessizliğini bir tek ben bozuyordum anlaşılan. Bana ne olduğunu soranları ite kaka yolumdan çekerken gözlerimle revire arıyordum. Lanet olası, daha yeni oradan çıkmıştım!! Nasıl bu kadar balık hafızalı olabilirim?

Shou... Buna hayatta inanmak istemiyorum. 'Onun değişimi reddetmesi halinde ne yapardım ben?' diye düşündüğüm zamanlar geldi gözümün önüne. Düşünmesi bile korkunçken, şimdi ne yapacaktım ben? Nasıl dayanabilirdim ki ben buna? Shou'suz bir dünya demek, benim için en az onunki kadar olan bir ölüm demekti. Nyx! Bunu bana yapmak zorunda mıydın! Onu benden almak zorunda mıydın sanki! Onsuz nasıl olacağımı en iyi sen bilirken, nasıl böyle birşeye göz yumabildin! Ahh, benim bir hiç olduğumu bile bile nasıl onu benden alabildin... Ama sadece bir çaylağını değil, onun yanında benimde ölümüme göz yumdun...

Revir! İşte burası! Kapının önündeki çocuğa hemen Shou'yu sordum, nerede olduğunu. Aslında, artık ölü mü? diye sormam gerekirdi ama dilim varmıyordu buna. Sarsıla sarsıla ağlıyordum zaten. Böyle olması en son istediğim şeydi benim... Birgün ikimizinde değişimi tamamlayıp evlendiğimizi, sadece ikimizin olduğu tozpembe bir dünyayı zilyonlarca kez hayal etmiştim. Ya şimdi? Artık bana kalan tek şey, uçsuz bucaksız karanlık dünyam.. Ve Shou'suz olmanın verdiği korku... Faat onu en azından son bir kez daha görmeden, değil yüksek rahibeler, Nyx bile onu benden alamaz!
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:06 pm

Keiko agliyordu ve ben de onun gibi sarsilmistim. Bana nerede oldugunu sordu. Onu yataga goturdum ve Shou'nun cansiz bedenini gosterdim. Keiko bayilacak gibi oldu ve sarsildi. Onu kollarimin arasina aldim ve kucakladim. Dusmeyeceginden emin olunca onu biraktim ve "Seni korumami istiyor" dedim. Keiko basini iki yana salladi ve goz yaslarina boguldu. Delirmis gibi hareketler yapmasindan korkuyordum. Onsuz yasamanin ona aci verecegini biliyordum ve onun yaninda olmaliydim bu surecte. Onu bir dostum bilebilirdim. Shou'dan bana kalan tek dost, tek vasiyet bilebilirdim onu. Herseyden onemlisi ona yardim edip ona guvenebilirdim.
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:08 pm

Stevie Rae hızla içeri girdi. Her yeri kan içinde olan Shou'nun yanında ağlamaktan bitap düşmüş Keiko ve onu kollarından tutup güçlü gözükmeye çalışan Can vardı.
''Çocuklar lütfen,lütfen sakin olun.Bu ilk kez olan bir şey değil'' dedim hızlıca ve Shou'nun yanına gidip nabzını kontrol ettim oldukça yavaş atıyordu her an durabilirmiş gibi.. Shou'dan çok yardıma ihtiyacı olan kişi Keiko 'ydu. ''Keiko bizi sana sakinleştirici yapmak zorunda bırakma,Shou'yu geri istiyormusun ?'' diye sordum,başını hafifçe salladı. ''O zaman güçlü olmalısın..'' diyerek onu sarstım.
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:11 pm

Stevie Rae odaya daldi ve ne kadar belli etmemeye calissa bile gozlerinin doldugunu saklayamadi. Shou'nun nabzini kontrol etti. Bu sirada Keiko sinir krizleri geciriyor, ciglik cigliga agliyordu. Stevie Rae onu tuttu ve iyice bir sarsip kendine getirdi. Shou'nun geri donecegini biliyordum. Stevie Rae bana bakti ve gozunu kirpip Keiko'yu kucakladi. Dusundum ve aklima gelen ilk seyi soyledim (Sonuclarini dusunme zahmetine girmeden) "Neden onu kirmizi caylak yapmiyorsun Stevie Rae?"
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:20 pm

Ahh... Bu bir şaka mıydı? Karşımdaki beden Shounun 'cansız' bedeni miydi? Hayır, buna asla inanmak istemiyorum.. Bana her zaman yanımda olacağını söylemişti ve öylede olmalıydı! Ben, onsuz asla yapamazdım.

Ne kadar bitap düşsemde ağlamamı kesemiyordum. Bana birinin kontrol edici ve güvenli kollrını doladığını farkettim. Hayır! Benim Shou dışında başka kimsenin güven vermesine ihtiyacım yoktu.. Ya da, Shou olmadan yaşamaya beni kimsenin alıştırmasını istemiyordum.

Arkamdaki kişinin kollarından ne kadar sıyrılıp Shou'ya daha fazla yaklaşmak, başını son kez dizlerime yatırıp bende onunla beraber ölüm uykusuna yatmak istesem de, buna kimse izin vermiyordu. Ne beni tutan kişi, ne nyx, ne de bayn johnson...

''Çocuklar lütfen,lütfen sakin olun.Bu ilk kez olan bir şey değil'' dedim hızlıca ve Shou'nun yanına gidip nabzını kontrol ettim oldukça yavaş atıyordu her an durabilirmiş gibi.. Shou'dan çok yardıma ihtiyacı olan kişi Keiko 'ydu. ''Keiko bizi sana sakinleştirici yapmak zorunda bırakma,Shou'yu geri istiyormusun ?''O zaman güçlü olmalısın..''

Ahh, her ne kadar sesimi kontrol altına almak istesemde bunu yapmaya takatim yoktu.. Fakat Shou'nun ölümü karşısında güçlü olmamı kimse benden bekleyemezdi..

"Yapamam! Bunu asla yapamam! Anlamıyor musunuz? Onun olmadığı bir dünyayı düşünmek bile acı vericiyken, bunun üstesinden nasıl gelmemi bekliyorsunuz!? O olmadan nasıl biri olduğum hakkında bir fikriniz varmı? Ben söyleyeyim, cehennemden çıkmış b*ktan hayatımı cennete çeviren, her zaman ve her koşulda benim yanımda olmayı teklif eden ve benimde bu teklifi gözümü kırpmadan kabul ettiğim birini kaybetmek istemiyorum! İstemiyordum, tamam mı? O lanet olasıca hayatıma geri dönüp Shou asla olmamış gibi davranamam... Ayrıca, sönmemesi gibi bir durum varken sakin olamamı benden beklemeyin lütfen!"

Bunları hıçkırıklar arasında ve feryat figan bir sesle söylemiştim. Tek bir kelimesinde bile zerre kadar abartma yoktu. Onsuz-asla-yapamazdım. Nokta[ünlem!]

Sonunda o güçlü kollardan kurtulmayı başarmıştım ama ağlamamı kesemiyordum. Zaten Shou'nun arkasından yapabileceğim tek şeyde buydu. Ne onu geri getirebilecek bir gücüm, ne de zamanı geriye alma gibi bir yeteneğim vardı...
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:26 pm

Keiko daha iyi gibiydi. Can o sırada bana dönüp "Neden onu kirmizi caylak yapmiyorsun Stevie Rae?" diye sordu. ''Keşke yapabilsem.. fakat bu benim elimde olan bir şey değil ki kendisi değişime uğrarsa yine bizle olacak. Ben buna inanıyorum eğer sizde inanırsanız Shou bizi haksız çıkarmaz.'' dedim fakat söylediklerimin Keiko için önemi yok gibiydi ağlıyordu,kendini durduramadan revirdeki sağlık hemşirisine döndüm belli ki o böyle şeylere alışık olduğu için ruhsuz bir şekilde bize bakıyordu. ''Hemşire lütfen Keiko'yu sakinleştirin'' bunu yapmak istemezdim.Son dakikalarında çok sevdiği sevgilisinin yanında olmasını isterdim ama o Zoey'in James'in ölümünde yanında olduğu kadar metanetli ve güçlü değildi.. Keiko istemediğini belirterek haykırıyordu ama iş işten geçmişti hemşire iğneyi yaptığında Keiko çoktan Can'ın kollarına düşmüştü bile...
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
~  Revir  ~ - Sayfa 2 Left_bar_bleue86/100~  Revir  ~ - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (86/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:31 pm

out: ımm.. pekala.. şimdi benim morga mı yazmam gerekiyor? yoksa gözlerimi burada mı açacağım?
http://gece-evi-rpg.turkforumpro.com/forum.htm
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:35 pm

out: Hmmm... Morga yazsan daha iyi olabilir ama buraya yazarsan bi gün beklemezsin herhalde.. Stev apla, nereye yazsın shou?xD
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:50 pm

Rp out : Bir kez daha söylüyorum yarına kadar siteye hiç bir şey yazamazsın ! Yarın bu saatlerde gözlerini morgtan açmalısın.. !
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:53 pm

O.o tamam stev apla^^ kızmana gerek yok...
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:57 pm

Rp out : Kızmadım ama 30 kez aynı soru sorulunca .. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:56 pm

Zoey'i buraya kadar taşıdım nefereti bulmam gerekiyordu ama onu yalnız bırakamazdım o yüzden stevie rae'yi aramaya karar verdim cep telefonu açtı ve ben:
'Stevie Rae nefereti bulmalısın hemen revire getir' dedim
'Tamam' dedi.
Sonra camlardan dışarıya baktım ama kimse yoktu.Bu nasıl oldu biraz daha geniş anlatırmısınız diye sordum:
-...
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:59 pm

Çok geçmeden Revire geldik. Aslında kötü değildim ama yine de kendimi berbat hissediyordum. Canım çok acıyordu. Revirdeki görevliler beni bir yatağa yatırdı ve yanıklarımı incelediler. -neredeyse tüm vücudum- Daha önce Kalona rüyalarımda bu kadar etkili olmamıştı. Kötü şeyler olacaktı. Daha sonra tuhaf otlardan yapılmış bir karışımı getirip koluma yapıştırdılar.
Çığlığım benim bile kulak zarımı patlattı. Lanet olsun, çok acıyor!
http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com
Neferet

Neferet

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 10:02 pm

Telefonum çaldı ve açtım bu Stevie Rae'dı
"Efendim." dedim tiksinirmiş gibi bir sesle
"Revire gelmen gerekiyor." dedi ve kapattı.
Odamdan çıktım ve revire doğru yürüdüm
Geldiğimde Zoey sedyenin üstünde Starkta yanında oturuyordu.
Revirdeki görevliler ilk müdahaleyi yapmışlardı
"Evet neyi var." dedim sert bir sesle
Stark...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ~ Revir ~   ~  Revir  ~ - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 10:03 pm

'Neferet nerede ,sürmeyin o şeyi koluna neferetin özel yeteneğği var derken neferet odaya daldı.
-Bende daha ne olduğunu bilmiyorum özel bağımızla kötü birşeyler hissettim ve yayına geldim ve böyleydi direk buraya getirdim.
Neferet:
-...

~ Revir ~
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki