House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jenny Ekici

3 posters
YazarMesaj
Jenny Holmes

Kişi sayfası
Değişim:
Jenny Ekici Left_bar_bleue58/100Jenny Ekici Empty_bar_bleue  (58/100)
Vampir gücü:
Jenny Ekici Left_bar_bleue94/100Jenny Ekici Empty_bar_bleue  (94/100)
Sağlık:
Jenny Ekici Left_bar_bleue100/100Jenny Ekici Empty_bar_bleue  (100/100)

Jenny Ekici Empty
MesajKonu: Jenny Ekici   Jenny Ekici I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 12:07 pm

Jenny Ekici
16

Nasıl öleceğimi hiç düşünmemiştim desem yeridir.Aslında son bir kaç ay, bunun için geçerli nedenlerim vardı.Düşünmüş olsaydım bile, böyle olacağını asla tahmin etmezdim.

Sıradan bir kız olduğumu hep biliyordum.Hayal aleminde mutlu olan gerçek dünyanın yalan olduğunu düşünen sıradan bir kız.

Bir gece her zaman dolaştığım sokaklarda eve dönerken izlenmekte olduğumun farkındaydım , serseri peşime takılmıştı. Gerçekten korkmuştum. Kendi kendime ağlamamam gerektiğini tembih ettim. Önümde gidecek çok yolum vardı. İzimde olduğu son nokta , dönüp baktığımda yorgun gözlerime dikkatle baktı. Öylece ilerlerken düşünmeden edemiyordum.Paniğe kapılmak yerine gözlerimi kapatıp onu düşündüm. ' Tanrım '. Ve koşmaya başladım... Koştum ve koştum. Nereye geldiğimi merak ediyordum.Belki de çok uzak bir yerde değildim.

Dolunayın süzülen ışığının altında bir insan silüetine bürünmüştü adeta. Her şeyi ile o kadar benzersiz ve etkileyiciydi ki ! ... Tüm ay ışığı onun üzerinde toplanmıştı sanki. Adeta tutulmuştum. Onu deniz kıyısında hayal ediyordum , teninin deniz gibi parladığını ... Güneşi kıskandıracak kadar parlak , denizleri imrendirecek kadar duru bir güzelliği vardı. Ona soracak o kadar çok sorum vardı ki... Şimdi yüzünü daha net görüyordum. Ve sesini duydum.Bütün bu korkularımla ve ümitsizliğine rağmen çok mutluydum .Beni gerçeklerden uzaklaştıran hayal gibi görünen Tanrıçaya o kadar dalmıştım ki benimle konuşmasıyla hayata geri dönmüştüm.
' Korkmana gerek yok kızım.Sen özelsin '
Hiç bir şey söyleyememiştim.Nutkum tutulmuştu galiba. Son bir kez süzülen ışıkta yüzünü görünce 'Gitme' diye haykırmak istedim.Çok geç artık çok geçti. Son kez gülümsedim.Işığına,büyüsüne kapılmam dan olsa gerek karşımdaki serserinin beni izlediğini fark etmemiştim.Aslında tam olarak fark etmediğim de;onun serseri değil bir iz sürücü olmasıydı.

Ve o günden sonra Gece Evi benim yuvam oldu...
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Jenny Ekici Left_bar_bleue500/500Jenny Ekici Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

Jenny Ekici Empty
MesajKonu: Geri: Jenny Ekici   Jenny Ekici I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 12:36 pm

Hikayen fena sayılmazdı.Betimlemeler güzeldi.Renklerde iyiydi fakat keşke o yazı tipini seçmeseydin,okumakta zorlandım biraz.. Daha uzun bir rp olabilirdi.

Renk düzenlemeleri (33 puan üzerinden): 32
İmla ve yazım kuralları (34 puan üzerinden): 31
Betimleme (33 puan üzerinden): 31

Vampir Gücün = 94
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Jenny Ekici Left_bar_bleue500/500Jenny Ekici Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

Jenny Ekici Empty
MesajKonu: Geri: Jenny Ekici   Jenny Ekici I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 3:21 pm

Yanlız türünü değiştirirsen sevinirim.
Yüksek Rahibe olamazsın.
http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com

Jenny Ekici
1 sayfadaki 1 sayfası