House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Cecila Po''

2 posters
YazarMesaj
Cecila

Kişi sayfası
Değişim:
'Cecila Po'' Left_bar_bleue55/100'Cecila Po'' Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
'Cecila Po'' Left_bar_bleue85/100'Cecila Po'' Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:
'Cecila Po'' Left_bar_bleue100/100'Cecila Po'' Empty_bar_bleue  (100/100)

'Cecila Po'' Empty
MesajKonu: 'Cecila Po''   'Cecila Po'' I_icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 9:35 pm

Ad-Soyad:Cecila Po
Hayat hikayesi(RP):

Yine okulda sıradan bir gündü...

Okul çıkışında benden yaşça büyük sevgilimle buluşacaktım ve ders bitme zilinin çalmasını sabırsızlıkla bekliyordum.Onu görmeyeli haftalar olmuştu ve çok özlemiştim!Sonunda zil çaldığında hemen çantamı ve kitaplarımı alıp doğru tuvalete koştum(özledim tamam ama bu normal halimle de karşısına çıkamazdım:))
Tuvalete gittim ve onun en sevdiği kırmızı rujumu ve bayıldığı parfümümü sürdüm.Sonra kitaplarımı dolaba koymak için koridora gittim onları yerleştirdikten hemen sonra dışarı motosikletimi bulmaya gittim.

Park alanına yaklaştığımda motosikletimi gördüm.Kırmızı rengi kendini belli ediyordu zaten.Fakat ters birşey vardı motosikletimin üzerinde biri oturuyordu.Oturan adam pelerine benzer siyah birşey giymişti ve şapkası takıktı.İlk önce sevgilim olabileceğini düşündüm fakat daha da yaklaştığımda sevgilimden daha iri olduğunu anladım ve korkmaya başladım.Adama bakarken önümdeki kediyi fark etmemişim ve zavallının kuyruğuna basmışım attığı çığlık karşısında yerimden sıçradım.sonra kucağıma alıp biraz sevdim kendime gelmemi sağladı ve sonra adamın yanına gittim ve sesimi duymuş olmalı anında bana döndü ve o an korkudan bayılıcam sandım.Gözüme ilk çarpan alnındaki hilal şekliydi ve o zaman yeni bir yuvam olucak olan Gece Evine gideceğimi anladım...
Adam bana 'Senn! Gece seni seçti,Kaderin Gece Evinde seni bekliyor.' dedi.
Derin bir nefes aldım ve gözlerimi Gece Evinde açtım.

Bir süredir Gece Evindeyim ve çok mutluyum. Ve Nyx bana kedilerle konuşabilme özelliği verdi .Gece Evinde birsürü kedi olduğunu düşününce biraz kafa karıştırıcı olduğunu söyleyebilirim ama bu durumda çok hoşuma gidiyor.
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
'Cecila Po'' Left_bar_bleue500/500'Cecila Po'' Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

'Cecila Po'' Empty
MesajKonu: Geri: 'Cecila Po''   'Cecila Po'' I_icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 9:47 pm

Renkler yorucuydu. Bazı imla hataların vardı. Betimleme o kadarda fazla değildi.

Renk düzenlemeleri (33 puan üzerinden): 29
İmla ve yazım kuralları (34 puan üzerinden): 27
Betimleme (33 puan üzerinden): 29

Vampir Gücün = 85

Gece Evi'ne hoşgeldin!

http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com

'Cecila Po''
1 sayfadaki 1 sayfası