House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kevin Sparkle

2 posters
YazarMesaj
Kevin Sparkle

Kevin Sparkle

Kişi sayfası
Değişim:
Kevin Sparkle Left_bar_bleue58/100Kevin Sparkle Empty_bar_bleue  (58/100)
Vampir gücü:
Kevin Sparkle Left_bar_bleue94/100Kevin Sparkle Empty_bar_bleue  (94/100)
Sağlık:
Kevin Sparkle Left_bar_bleue100/100Kevin Sparkle Empty_bar_bleue  (100/100)

Kevin Sparkle Empty
MesajKonu: Kevin Sparkle   Kevin Sparkle I_icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 7:43 pm

Adı:Kevin Sparkle
Rp yaş:19
Okulun son günüydü.Karnemin berbatlığına rağmen mutluydum çünkü sevdiğim kız-jenny-çıkma teklifimi kabul etmişti.Bugün okul çıkışında beraber birşeyler yapacaktık.Beni okulun kapısında bekleyeceğini söylemişti,heyecanla okul kapısına doğru geldim hayatımda bu kadar mutlu ve heyecanlı olduğumu hatırlamıyordum.
Okul kapısının önündeyken spor binasının hemen yanında jenny'i gördüm.Spor binası büyük ve kahverengiydi 3 katlı okul binasından dahada büyükdü üstünde küçük camlar vardı.
Jenny'e doğru hızla yürümeye başladıkça yanında birinin olduğunu farkettim.Bu en sevdiğim arkadaşım Martin'di.Martin yapılı bir çocuktu okul futbol takımının kaptanıydı 190 cm civarında boyu vardı.Jenny ise 170 cm boylarında şirin ve hoş bir kızdı gözleri maviydi ve saçları kahverengiydi.Biraz daha yaklaşınca Martin ve Jenny'nin öpüştüğünü farkettim.O anda bütün vücüdum sinir ve ihanete uğrama duygusunun verdiği yakıcı sıcaklıklar kaplanmıştı.
-"Seni kalt*k,hani biz senle çıkıyorduk ve sen senin cidden en iyi arkadaşım olduğunu düşünüyordum sense sadece pisliğin tekiymişsin,Şerefsizler" dedim öfkeyle bağırarak ve hemen oradan uzaklaştım açıklamalarını dinlemek istemiyordum.
Onları birdaha bile görmek istemiyordum.Hayatımın en güzel günü olduğunu düşündüğüm gün hayatımın en berbat gününe dönüşmüştü bir anda.İhanete uğramanın verdiği duyguyla o anda yağmur yağmaya başladığını bile farketmemiştim.Evime gitmek için yürüyecektim zaten ev ile okul arsı yakındı.
Evimize vardığımda eve girmeden önce biraz düşündüm ailemin karnemi gördüğü zaman vereceği tepkiyi.2 katlı dış cephesi beyaz sidingle kaplanmış bir evimiz vardı.Evimizin bahçesi yok denecek kadar küçüktü.Annem bu saatlerde evde olurdu,babam ise eve 1-2 saat sonra gelirdi.Kapıyı anahtarımla açtım ve içeriye girdim.Evimizin ilk katı salon,mutfakimisafir odası ve bir banyodan oluşuyordu.Eve direk salon kısmından giriyordunuz.Salonumuz evimizin en büyük kısmıydı duvarlar açık yeşil'e boyanmıştı.Hemen mutfak'dan annemin sesi geldi.
-"Hoşgeldin Kevin" dedi annem şevkat dolu biriydi sizi sonsuza kadar sevip koruyabilecek biriydi.Tabii onu kızdırmazsanız ve mutlu ederseniz ve ben bugün onu karnemle çok üzecektim.
-"Hoşbulduk" dedim cılız bir ses tonuyla ve sözlerimi şöyle sürdürdüm"Odama gidip üstümü değiştirip geliyorum" dedim.Daha odama gidemeden annem:
-"Karneni ver ben incelerken sen değiştirirsin üstünü" dedi ve gülümsedi hemen karnemi çantamdan çıkarttım ve merdivenlere doğru koşmaya başladım.
-"Kevin Sparkle hemen buraya" diye bağırdı annem.Biliyordum böyle olcağını bu karneyle hangi evebeyni mutlu edebilirdinizki"Bu ne nasıl bir çocuksun sen" diye başladı sözlerine devam etmesini dinleyecek kadar sabrım kalmamıştı.
-"Bugün neler yaşadım biliyormusun sen? En yakın arkadaşımla sevgilimi öpüşürken buldum.Naıl hisswettiğimi biliyormusun? Kimsenin bana bağırmasını dinleyecek kadar sabrım kalmadı dedim bağırarak ve şunları ekledim "Annem olsa bile" sonra odama doğru koştum odam kopkoyu ve pürüzsüz maviydi.Kapının yanında bir dolap hemen karşısında çalışma masası ve üstünde bir bilgisayar sağında küçük bir çöp kutusu e sağ köşede duvara yaslanmış bir yatak vardı ama bu sefer oda diğer hallerinden çok farklıydı odanın tam ortasında 2 metrelik beyaz bir adam duruyordu.Bu bir vampiir iz sürücüsütdü ve beni işaretlemeye gelmişti.
Ben henüz bir tepki veremeden şunları söyledi:
-"Gece seni seçti; ölümün doğuşun olacak! Gecenin tatlı sesine kulak ver. Kaderin seni Gece Evi'nde bekleyecek" dedi ve elini kaldırıp elnıma doğru tuttu ve çok parlak bir ışık saçıldıktan sonra kendimi yerde buldum.Başım acayip derecede ağrıyordu ve hemen bir aynada kendime baktım.İşaretim maviydi tam ortada içi boş bir hilal çevresinde ise etkileyici desenler vardı.Hemen eşyalarımı kırmızı renkte bir valize doldurdum ve hmen aşağıya annnemin yanına koştum ve valizimi yere bıraktım.
"Anne işaretlendim ben gece evine gidiyorum" dedim ve tepkisini beklemeden onu alnından öptüm ve
"Hoşçakal" dedim sonrada arkama bakmadan evden çıkıp yeni asıl evime doğru yol aldım,Gece Evi'ne.
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Kevin Sparkle Left_bar_bleue500/500Kevin Sparkle Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

Kevin Sparkle Empty
MesajKonu: Geri: Kevin Sparkle   Kevin Sparkle I_icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 7:55 pm

Hikayen güzeldi.

Renk düzenlemeleri (33 puan üzerinden): 31
İmla ve yazım kuralları (34 puan üzerinden): 32
Betimleme (33 puan üzerinden): 31

Vampir Gücün = 94

Gece Evi'ne hoşgeldin!
http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com

Kevin Sparkle
1 sayfadaki 1 sayfası