House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sainte (Rp)

2 posters
YazarMesaj
sainte

sainte

Kişi sayfası
Değişim:
Sainte (Rp) Left_bar_bleue100/100Sainte (Rp) Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Sağlık:

Sainte (Rp) Empty
MesajKonu: Sainte (Rp)   Sainte (Rp) I_icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 9:51 pm

Ad-Soyad: Sainte

Rp Hikayesi :

Matematik dersinin sonuna yaklaştığımız umuduyla saatime -bir kez daha- baktım. Evet, yanlış okumadınız. Özel bir okulda, başarılı bir sınıfta okuyordum ve matematik derslerinde kendimi saate bakmaktan alıkoyamıyordum. Ne yani, her özel okula giden inek olmak zorunda mıydı?
37,5 dakika kalmıştı. Ne kadar güzel(!) Göz göze gelmememiz umuduyla öğretmene baktım. Yine saçını tarama zahmetine girmeden okula gelmişti. İlk gördüğüm günden beri göz altı halkaları olduğu yerdeydiler. Üç yıl uyusa gitmezlerdi sanırım. Asıl çocuğuna acıyordum. Eminim ki çocuğuna daha 2 yaşındayken fonksiyon öğretmeye bile çalışmıştır. Benim saçıma da takmıştı zaten. Sevmiyordum o kadını. Kimse de bunu değiştiremezdi.

Pencereden dışarı baktım ve derin bir nefes aldım. Bahçede,uzakta olduğu için net göremediğim bir karaltı vardı. Muhtemelen bir öğrenciydi. Sonra biraz daha düşündüm :Nasıl yani?Huysuz Maxime bir öğrencinin ders vakti bahçede dolaşmasına izin mi vermişti? Hiç sanmıyordum. Yanımda oturan Jane'e baktım. Tahtayı olduğu gibi geçiriyordu. Ne sıkıcı kızdı ama. “Sen de bahçede birinin olduğunu göruyor musun?” diye sormaya hazırlanacaktım ki öğretmenin bizi görüp tahtaya kaldıracağı olasılığını hesaba katarak dudağımı ısırmakla yetindim.

Ve sonra zil çaldı. Zaman… Ne de ürkütücü bir kavramdı. Az önce saatime baktığımda 37,5 dakika vardı. Nihayet gözlerimi dışarıdaki karaltıdan alıp sınıfa baktım. Bomboştu. Herkes kendi seçmeli dersinin olduğu sınıfa gitmişti.

Doğru Ava’nın yanına gittim. Ne kadar da tatlıydı. O gülüşü bana huzur veriyordu. Benim durgun halimi fark etmiş olacak ki döndü ve bana sordu: "sen iyi misin? " İçimden bir ses böyle basit kuruntularınla arkadaşlarının keyfini bozma diyordu. "İki saat matematikten sonra ne kadar iyi olunabilirse o kadar iyiyim." dedim. Evet kabul ediyorum,çok hazır cevap bir kızdım.

Dört kat ölüm sessizliği içinde gibiydik. Normalde saçmasapan da olsa konuşurduk. Beni bahçeye çeken bir şey vardı. "Kantine inelim mi? " diye sordum. Ava "Diyetini unutuyorsun.” derken gene o şebek gülüşünü takınmıştı. "Zaten o kadar şişman sayılmam." derken isterik bir kahkaha atmayı da başarabildim.

Bahçeye açılan kapının önünde durdum. "Biraz nefes alsam iyi olacak. " dedim. Ava peşimden geldi.Ve sonra…
Kesinlikle çok fazla vampir kitabı okuduğum kanısına vardım. Ne de birabeyinliydim ama. Bir de Ava’ya “birabeyinli” der dururdum. Karşımdaki kitaplarda da betimlendiğine tıpatıp benzeyen bir iz sürücüydü. Yeni uyanmış gibi gözlerimi ovuşturdum ve bir daha baktım. Altın rengi gözleri vardı ve bana bir şeyler söyleyecekmiş gibi bakıyordu. Çok uzun boyluydu ve siyahlar içine bürünmüştü. Hayal gücümün bana oynadığı oyuna şaşırıyordum. "Benim gördüğümü sen de görüyor musun ? " dedim. Ava soru soran gözlerle bana bakıyordu. İyice meraklanmıştı. "Ne görmem gerekiyor ki? " dedi. Demek ki görmüyordu. Bu dakikaları ona unutturmam gerektiğini düşündüm. "Hava ne kadar acayip,dün guneşliyken bugün buz gibi." dedim. İçimden bir ses Ava'yı bu işe katmamamı söylüyordu. Bencil olmamalıydım. Ona matematik dersinin beni çok yorduğunu, kendisinin kantine inmesini ve benim de 5 dakika sonra orada olacağımı söyledim. Giderken gözleri arkasındaydı. Ne de iyi bir dosttu.

Nihayet yalnızdık. Bahçede sadece iz sürücü ve ben vardık. Konuştu:
"Gece seni seçti,ölümün yeniden doğuşun olacak. Gecenin tatlı sesine kulak ver. Kaderin seni Gece Evi’nde bekleyecek."
Sesi etkileyici ve bir o kadar soğuktu. Kendisinden yayılan buram buram gücü hissedebiliyordum. İz sürücü yavaş adımlarla bana doğru geliyordu. İçimdeki sese göre beni öldürmesi saçmaydı. Elini yavaşça alnıma götürdü. Buz gibi tenini kitaplardan da okuduğum için fazla irkilmedim. Parmağından yayılan soğukluk sıcak alnımla tezat oluşturuyordu.
Serinliyordum. Alnımdaki serinliğin yerini ağır bir acı kaplamaya başladı. Dokunmaya korkuyordum. İz sürücü gitmişti. Buhar olmuştu sanki.
Karmaşık hayatımda bir bu eksikti.
Alnımdaki acıyla zihnimde binlerce soruyla kahküllerimi önüme atıp tuvalete koştum.
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sainte (Rp) Left_bar_bleue500/500Sainte (Rp) Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

Sainte (Rp) Empty
MesajKonu: Geri: Sainte (Rp)   Sainte (Rp) I_icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 2:29 pm

İsmini ad-soyad şeklinde düzelttikten sonra RP'n puanlanacaktır.
http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com

Sainte (Rp)
1 sayfadaki 1 sayfası