House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kalona'nın Yükselişi ( Yani Benim ) İlk Rp'm

YazarMesaj
Caroline Johnson

Kalona'nın Yükselişi ( Yani Benim ) İlk Rp'm Empty
MesajKonu: Kalona'nın Yükselişi ( Yani Benim ) İlk Rp'm   Kalona'nın Yükselişi ( Yani Benim ) İlk Rp'm I_icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 12:14 am

Hala A-ya'nın kucağında hapistim.Topraktan aşağı tahminimce Stevie Rae Johnson'ın kanı süzüldü.Kan A-ya'nın bedenini eritti.Toprak açıldı.Kanatlarımı çırparak yukarıya çıktım.Etrafıma bakındım.Çaylaklar korkudan titriyordu.Karışıda bir grup kırmızı çaylak vardı.Tahminim olarak Kızılkuş, Johnson, Bates, Cole, Twist ve Maslin vardı.Hah!Şu sersem çaylaklar.Zoey'e döndüm.Bana etkilenmiş gibi bakıyordu.Ayaklarıma kapanmak istiyor gibiydi.Tsi Sgili yani Neferet bana yaklaştı.Önümde diz çöktü.'Kraliçem' dedim ve gülümsedim.Neferet çaylaklarına ve savaşçılarına dönüp
-' İşte çaylaklarım, Erebus sonunda yer yüzüne indi! Sevgili Nyx'imizin eşi! Yer yüzünde.Onu selamlayın!' dedi herkes önümde diz çöktü.Kızılkuş ve çetesi dışında.Johnson'ı tutuyordu.Aphrodite Lafont'u gördüm.Bana öyle bakıyordu ki gözleri kan çanağı olmuştu.Tüm savaşçılardan birisi eğilmiyordu.Darius .. Sanırım oda çete ile birlikteydi.
-' Oğullarım, bedenlerinizi kazandınız.Yer yüzüne çıkın!' dedim.Kuzgunlarımın hepsi dağılıp, insan yemeye başladılar.Kahkaha attım.Kanatlarımı çırpıp üstündeki tozları yok ettim.Birden Kızılkuş yokoldu.Arkadaşlarından hiç biri yoktu.Ne Maslin, Cole Bates, Johnson veya Lafont.Çok tın!Ben evrendeki en tehlikeli varlıktım.Kadınlardan intikamımı alacaktım! Bu işe Zoey Kızılkuştan başlayacaktım!

İçinde bulunan karakterlerden birisi devam ettirebilir Very Happy

Kalona'nın Yükselişi ( Yani Benim ) İlk Rp'm
1 sayfadaki 1 sayfası