House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oda No : 3

+6
Amy Innovia Ivanovic
Erik Night
Zoey Redbird
Neferet
Jasmine Black
Stevie Rae Johnson
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue55/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue82/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (82/100)
Sağlık:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue100/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (100/100)

Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 5:13 pm

"Ben de öyle düşünüyorum.Ama bir yandan da iç sesim onun pişman olduğu ihtimalini de bas bas bağırıyor.Ve bana haksızlık yaptığına inanmak istiyorum.Onu hayatımdan çıkarmam gerekiyor." dedim hüzünlü bir sesle.
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue100/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 5:18 pm

'Senin için çok zor oluyorsa onu unutturacak-ama sana gerçekten değer verecek- birini-ve eninde seveceğin-bul ve o aşkını yaşarken diğerini unutabilirsin dedim ve gülümsedim
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue55/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue82/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (82/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 5:30 pm

"Evet haklısın galiba." dedim utangaç bir sesle.Ve kendi hayal alemime dalıp gittiğim sırada Amy banyodan çıktı.Sonra bize "Can'le konuştum biraz işi varmış rahatsız olmazsanız ben şurada kitap okumayı planlıyorum..." dedi.
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 5:42 pm

'Sanırım biz konuşmamızı bitirdik dedim ve jasmine'ye gülümsedim sonra
'Yarın görüşürüz' dedim neşeli bir sesle ve
'İyi geceler ikinizede dedim ve yine gülümsedim.
Ve jasmine:
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 8:42 pm

"Sana da iyi geceler,yarın görüşürüz" dedim ve yavaşça kapıyı kapatmasını izledim.Sonunda Amy ile yalnız kalabilmiştik.Bana anlatması gereken çok şey vardı ve ben daha fazla bekleyemeyecektim.
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:41 pm

Amy ile odaya girince Jasmine ile karsilastik. Amy'nin elini tutmus ve gomlegimin dugmelerini acilmis gorunce sasirmis olan Jasmine bize sordu...
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:43 pm

"Aa.aa Amy??Can??Şeyy sanırım ben...ben gitsem iyi olacak" diye söylenerek yanlarından uzaklaştım gerçekten onalr orala napıyorlardı öyle???
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue50/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (50/100)
Vampir gücü:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue85/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 9:46 pm

Jas. söylene söylene odadan çıktı benim biricik kedim Afrodit yanıma geldi ve kucağıma atladı.
"Tatlım bak bu benim kedim afrodit." dedim sevecen bir sesle
Can..
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 1:49 pm

Odasini incelerken bir garip hissediyordum. Burasi onunla tek vucut oldugumuz yerdi. Hayatimin en guzel dakikalarini harcadigim o <yari kutsal> mekan. Bu dusunceler beynimin icinde bir sigara dumani misali ucusuren bir ses beni yakamdan cekip aldi. Kendimi boguluyormusum da bir can kurtaran atlayip beni yukari cekmis gibi hissetmeme neden olan kelimeler ise...

"Tatlım bak bu benim kedim Afrodit."

Bu kelimeler beni hayallerimden cekip goturunce kendime geldim. Basim adeta catlayacak gibiydi. Kim bilir bir daha ne zaman bana bu kadar sevecen olabilecekti. Kendii tescilli bir b*k gibi hissediyordum ve ne bir parti ne biraz kan bu huzunu giderebilirdi. Bu amansiz huzunu sadece Amy'nin gulumsemesi giderirdi.

Birlikte olali ikisaat gece ona tekrar cinsellik teklif etmistim ve simdi buradaydik. Midem kasilmis bir sekilde bekliyordum. Az once ona sundugum teklif sapikliktan baska birsey degildi ve bu beni Kalona'dan farksiz kilardi. Oh Nyx yapamayacagim... Amy ile bir kere bu hatayi yapip sevistim ama bir daha yapamam...

Ardima bakmadan odadan cikmam en iyisi olurdu. Amy'yi yeterince kirmistim. Tek kelime bile edemez hale gelmistim zaten. Amy beni sapigin teki olarak gormuyorsa ne olarak goruyordu? Onu eglendiren ve cinsel yonden zevk veren birisi miydim sadece? Bu kadar sorunun ustune hala bu odada duramayacagimi anlamamin uzerine Amy'nin yumusak omuzunu sivazladim ve

"Bu gun bir kere yeter sanirim... Uzun bir sure daha seninle cinsel ilisiye girmek istemiyorum. Yanlis anlama cok zevkli ve cok atesli ama seni incitiyor."

dedim. Moronun teki gibi hissediyordum. Bir kiz gelmis benimle cinsel iliskiye girmek istiyordu <ki ona bunu ben sormustum> ve ben reddediyordum. Hangi erkek reddeder ki boyle bir teklifi? Sanirim sadece sevgilisini kirmaktan baska birsey yapmayan morunun teki <kisacasi ben> yaparim... Amy'nin alnina bir opucuk kondurdum ve kedisinin kafasini oksayip ardima bakmadan gittim. Kendimi moronun onde gideni gibi hissediyordum...
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue50/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (50/100)
Vampir gücü:
Oda No : 3 - Sayfa 5 Left_bar_bleue85/100Oda No : 3 - Sayfa 5 Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 2:10 pm

Can'ın bu davranışları artık beni sıkıyordu ve boğuyordu.
Bencede en doğrusu buydu artık ondan uzakdurmamdı.
Nede olsa kaçan kovalanır misali.
Ama onu çok özlüyordum ve hep özleyecektim.
Hata yapmamamıza rağmen hata yaptık diyordu.
Tamam istediğin gibi olsun evet bir hata yaptık.
Yeter artık korkuyorum beni yüz üstü bırakmasından
Ve bu hatayı ancak sen düzelte bilirsin CAN
....
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 10:44 pm

Evet her zamanki gibi yine odamdaydım.Bu aralar kedim Afrodit'i hiç göremiyordum ki iyi kedi lafının üztüne gelirmiş canım kedim Afrodit odaya girdi.Biraz şaşkın huysuz ve uykulu gözlerle odayı taradı beni görünce durdu ve paytak adımlarla yatağımın başına geldi ve ani bir hareketle kucağıma geldi.Bu hareketini çok seviyordum neden olduğunu bilmiyorum ama çok seviyordum işte...Onu kucağımda tutarken mırlıyordu bu ses beni gerçekten huzura erdiriyor.Çok geçmeden telefonum titredi tam tamına 14 tane kısa mesaj gelmiş. Muhtemelen telefonumun titreşimde olduğunu unutumuşumdur ama hissetmezmiydim ahh hayır tabiikide hissetmezdim ailemde bana herkes duygusuz hissiz derdi işte benim nasıl böyle manyak olduğumu anlamışsınızdır heralde..mesajların yarısı zaten operatörümden gelmişti işte kadim dostu diye boşu boşuna demiyoruz.. dört mesajda annemden gelmişti annemin bir tane mesajını okudum kızım nerdesin!? seni çok merak ediyorum demişti hüzünlendim içimden bir parçayı koparmışlardı uzun zamandır annemin yokluğunu çekiyordum .. haklıydı onu aramalıydım ama şimdi değil ama en yakın zamanda aramalıyım..diğer mesajşarıda tahmin ediyordum ama ilk kez yanılmıştım evet gerçekten yanılmıştım . Mesajlar eski sevgilim yani insan sevgilim Jacksondandı mesajdakiler beni adeta hançer saplamış gibi hissettiriyordu Selam tatlım nasılsın ee bensiz naptın oralarda ne?? hala beni düşünüyor olamazdı devamında beni unutmadın dimi?? eğer unuttuysan seni bir kaşık suda boğabilirim ahhh olamaz gözlerimde yaşlar mı var?? o sırada kapı açıldı ..
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 1:58 pm

Kendi odamdan çıkıp Amy ve Jasmine'nin hatrını sormak için oda 3'e yöneldim..İçimden "Ah Nyx! Umarım içerdedirler.."dedim...Gerçi bu saatte nerede olabilirlerdiki...Her neyse bu düşüncelerle öğrenciler yatakhanesinin koridorunda yürümeye devam ettim...Oda 3'ün kapısını tıklatıp içeri girdim..

Amy içerde hıçkırarak ağlıyordu...Onu öyle görmeye dayanamadım ve koşarak ona sarıldım.."Amy neler oluyor??...Neden ağlıyorsun...."dedim ama beni duymamıştı.. Amy sanki başka bir dünyadan gelmiş gibiydi beni duyuyor ama anlayamıyordu...Onun bu durumunun nedeninide anlayamıyordum.. Bir kez daha Amy 'e "Amy bak ben burdayım neler oldu , neyin var?" diye bir kez daha sordum...

Yüzüme ağlamaktan kızarmış gözleriyle baktı ve "Ailemi ve Eski arkadaşlarımı çok özledim..."dedi...Bu sırada elindeki telefonu farkettim..Ve telefonu elinden alıp son mesajlara baktım..Eski sevgilisi Jackson bi kaç mesaj çekmişti ..ve mesajlarında Amy'e neden birden bırakıp gittiğini soruyordu...Amy belkide bu yüzden bundan bu kadar etkilenmişti..Ben telefonundaki mesajları okurken Amy hala ağlıyordu gerçekten berbat gözüküyordu ...2. olarak ise Jasmine ortalıklarda yoktu..

Jasmine Amy'nin oda arkadaşıydı..Onlar yani Amy ile Jasmine 2 küçük kız kardeşten daha bağlıydılar birbirlerine..İlk geldiğim günden beri bana arkadaşlıklarını gösterdiler ve beni hiç yanlız bırakmamışlardı hem Radion lada tanışmama sebeptiler..Neyse Jasmine çok güzel bi kızdı en önemlisi alımlıydı ve kırmızı çaylaktı...Acaba arkadaşı bu durumdayken Jasmine nerdeydi? Her neyse Radion'un bana aldığı son model cep telefonuyla Jasmine 'nin cep numarasını tuşladım..O güzel sesiyle Jasmine "Alo" deyiverdi.Jasmine'ne "Jasmine ben Vnna, Amy çok kötü durumda ben sizin odanızdayım bence hemen buraya gelmelisin.."dedim Jasmine"Hemen geliyorum!" deyip telefonu kapattık..

Bende bir bardak su alıp Amy'e uzattım "Bence bu kadar üzülmemelisin herşey olucağına varır..Biz arkadaş değilmiyiz bunları birlikte atlatabiliriz lüften artık ağlama o güzel gözlerine yazık" dedim ve ona sarıldım..Oda dediklerimden güç alarak zorlada olsa gülümsemeyi başarabildi..

Amy de Jasmin gibi çok güzel bir kızdı saçları siyah uzun ve dalgalıydı...Perçeminin ortasındaki işareti ona ayrı bi hava katmıştı..Kesinlikle kayıtsız kalamacağınız bir kızdı..Ayrıca karanlık kızlardanda biriydi..

Her neyse Amy suyunu bitirince bardağını bana uzattı ve biraz dinlenmek yatağına uzandı...
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 8:57 pm

Yeni bir güne başlıyordum yine olsun ben bu günüde güzelleştirebilirim diye düşünüyordum yatağımın içinde dönerken ama dünkü olanlarıda unutmuş değildim. Telefona bakmaya korkuyordum .Afrodit de yanımda kıvrılmış horluyordu burnuna küçük bir busecik kondurdum ve saate baktım.. Aman Tanrıçam derse geç kalmışım.. dedim ve aceleyle banyoya koştum elimi ve yüzümü yıkayıp dolabımın başına geçtim siyah parlak taytımı siyah uzun pullu elbisemi aldım ve alel acele giyindim ayakkabı olarak siyah ugglarımı giyinip odadan çıktım. "Ahh iyicene unutkan oldum hırkam" dedim ve odaya tekrar girdim siyah hırkamı alıp odadan hışımla çıktım.Büyük koridora doğru yol aldım Can'ı görmeyi ümit ediyordum ama nafile ortalıklarda görünmüyordu..Can'ı unutmaya çalışarak Vampir Edebiyatı sınıfının yolunu tuttum...
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 2:58 pm

Banyodan çıktıktan sonra aynanın karşısına geçtim ve kendime baktım.Biraz solgun görünüyordum ahh biliyorum gece yani bizde sabah hiç uyumamıştım.Aynada yansıyan görüntüyü kendime yakıştırmaya çalışıyordum bu yüzden saçlarımdaki havluyu ağır ağır açtım ve kendime baktım bu ben olamazdım çünkü ben güçlü bir kızdım.

Ellerim otomatikmen dudağıma gitti Can'ı mı yoksa Jackson'ı mı düşünüyordum karar veremedim doğrusu bu yüzden ellerimi hemen dudağımdan çektim ve üstümü giyinmeye başladım. Yatağımın üstünde duran kıyafetleri ağır ağır giyindim.

Son olarak ayakkabı seçmeye gelmişti sıra ama seçemiyordum dikkatımı ayakkabılara veremiyordum. Bu nedenle beyaz topuklu ayakkabılarımı giyinmiştim. Ah işte salak ben.. Dikkatimi toplayıp altı kırmızı üstü parlak siyah topuklarında taşlarla süslü ayakkabımı giyindim ama bu seferde üstümdekine uymamıştı dolabıma yürdüm bir yandanda üstümdekileri çıkartıyordum.

Sonunda ayakkabılarıma uyucak keten elbisemi ve siyah deri yeleğimi aldım ve tekrar anneme teşekkür ettim ahh onu aramalıydım derslerden sonra onu arayıp buluşmamızı söylicektim ama şimdi derslere girmem gerekiyordu sanki bir önemi varmış gibi..

Hala inanamıyordum birsiyle damgalanmıştım ve hiç olmayacak bir şeydi ve damgalandığım şahıs ortalıklarda yoktu ve ben onunla birlikte olmuştum saf gibi işte kızları nasıl kandırdıkları belli oluyor ama ben diğer kızlar gibi saf değilim beni bırakmanın nasıl bir şey olduğunu er yada geç o kişiye göstericektim hemde çok yakın bir zamanda ama beklemem gerekicekti..

Bunları düşünürken hırsım gittikçe artıyordu tamda bu sırada telefonumun çaldığını fark ettim ve yine kadim dostum operatörümden olduğunu gördüm ve rahatladım.Tekrar aynanın önüne geçtim ve Bihter makyajı yaptıktan sonra eşyalarmı topladım ve ders için hazırlanmaya başladım..

Bana zilyon kadar uzun gelen 5 dk içinde hırkamı ve ders eşyalarımı aldıktan sonra Zoey Kızılkuşun dersi olan Vampir Sosyolajisi sınıfının yolunu tuttum aklımda yapacağım hayinliğin planını düşüp büyük koridordan devam ettim...
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 3   Oda No : 3 - Sayfa 5 I_icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 10:25 pm

Derslerden sonra odama gelip kıyafetlerimi çıkarttım ve elimi yüzümü yıkamaya gittim.Yine her zamanki gibi gözüm aynadaki yansımama takıldı.Sanki biraz daha iyiydim çünkü Can'a yapıcağım planlar beni kendime getirmişti..Sonra banyodan bitkin bir biçimde çıktım ve dolaba yöneldim..Dar paça siyah kotumu siyah yeleğimi ve üstünde kurukafalı tişörtümü çıkarttım ve yatağa fırlattım..

Ayakkabılarım içinde uzun siyah harley davidson çizmelerimi seçtim..Sıra çantamı hazırlamaya gelmişti. Siyah Gucci çantama Ceptelefonumu, cüzdanımı, makyaj kutumu, cep aynamı, ıslak mendil ve küçük bir not defteri koydum.Ve kıyafetlerimi giyindim ayakkabılarımıda giyinip, aynanın karşısına geçip işaretimi kapattım siyah göz kalemi bol rimel ve tabiiki cart kırmızı rujumu sürdüm ve çantamı alıp çıktım.

Tam çıkarken aklıma çizimim gelmişti.Odaya gidip çizmimi tuvalet masasının çekmecesinden aldım bir yandanda annemi arıyordum.İki kere çaldıktan sonra açtı "Alo" annemin sesi bir şeyle ilgileniyormuş gibiydi.."Alo anne benim Amy kızın" dedim çekingen bir sesle "Kı..kızım ahh bitanem seni çok özledim" dedi sesi titreyerek benimde sesim titriyordu "Evet anne bende seni çok özledim buluşalım mı diye sorucaktım sana anlatmam gerekenler var "dedim annem hemen " Tabii kızım nerde istersen "dedi mutlu bir sesle "Tamam o zaman Starbucks'ta buluşalım" dedim.

"Ben zaten çıkıyorum terziye uğricam sen gelene kadar gelmiş olurum"
dedim "Tamam canım bende çıkarım birazdan" dedi ve telefonu kapattı.Çok rahatlamıştım çünkü annemle konuşmuştum ve ona olan biten herşeyi anlatıcaktım ama ilk önce Erik Night'ı bulmam gerekicekti.. ve büyük koridordan devam ettim...

Oda No : 3
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5