House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Starbucks Coffee

+2
Shou Shuichi
Zoey Redbird
6 posters
YazarMesaj
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue100/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue500/500Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue100/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (100/100)

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 10:02 pm

RP IN!
http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue55/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue86/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (86/100)
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 7:47 pm

Keiko'nun sıcacık elini ellerimin içine almış bir masada onun gözlerine bakıyordum. Vücudunun her bir bölgesi ayrı güzeldi sanki. Nyx! Sen bu meleğin kanatlarını kırıp da dünyaya düşürmeye nasıl dayanabildin? Böyle güzel bir meleğe bu yapılır mı hiç? Aslında geçen gün ki kötü durumdan dolayı hâlâ profesörlerin yüzüne bakamıyordum. Ama neyse ki fazla ilerlemeden durdurmuşlardı. Yoksa, Nyx'in tapınağında... Ah gerçekten kötü bir yer seçmişiz beynimizi kalbimize emanet etmek için. Ama beni asıl üzen Keiko'nun kanını farkında bile olmadan içmiş olmam. Gözüm onun boynuna gittikçe yüzüm asılıyor. Ve bunu Keiko'nun görmesini istemiyorum. Onun benim kanımı içmesinde hiç bir sorun yok, isterse tüm kanım tükenene kadar içsin. Ama ben nasıl bu kadar kaptırabilmiş olabilirim kendimi? Onu kendi ellerimle damgaladım! Bunun için asla ama asla kendimi affetmeyeceğim. Ya onun canını acıttıysam? Ya onu belaya sokmuş olsaydım? Bu riskler bile beni mahvetmeye yetiyor.

"Keiko-chan. Eğer sana kötü bir şey yapmaya çalışırsam, lütfen ne olursa olsun beni durdur ve bir daha yüzüme bakma!"

Evet... Ben kendime hakim olamıyorum belki ama eminim Keiko beni durdurabilir. O asla yanlış bir şey yapmaz sonuçta. Ah... Böyle güzel bir kızın yanlış yapma ihtimali bile yok. Eğer yine onun kanını içmeye çalışırsam hemen beni durdurmalı ve bir daha asla yüzüme bakmamalı ki yine aynı yanlışa düşmeyeyim. Onu incitmemeyi ancak böyle sağlarım eğer kendimi iyice kaybedersem. Ancak umarım o gün asla gelmez. Asla...
http://gece-evi-rpg.turkforumpro.com/forum.htm
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue70/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (70/100)
Vampir gücü:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue96/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (96/100)
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 8:41 pm

Shou ile Starbuck's otururken[bizim saatimizle daha sabahtı ama insanlara göre akşam 8'di...] aklımda geçen gün olan olaylar vardı. Ahh... Biran kontrolümüzü tamamen yitirmiştik, ama Nyx'n tapınağında olacak işte değildi hani... Vampir sosyoloji derslerinde başımı kitaptan kaldırmıyor,drama derslerinde de monologlarımızı sunarkende olabildiğince profesör Johnson'la gözgöze gelmemeye olabildiğince dikkat ediyordum. Ama asıl anlamadığım, benim ne ara Shou'nun boynuna dişlerimi geçir miştim? O sırada Shou'nun sesiyle irkildim.

"Keiko-chan. Eğer sana kötü bir şey yapmaya çalışırsam, lütfen ne olursa olsun beni durdur ve bir daha yüzüme bakma!"

Pekala, biraz afalladığımı kabul ediyorum.

"Ne demek istiyorsun? Asıl sen yanımdayken kendimi daha güvenli hissediyorum..."
dedim elini sıkarak.Böyle düşünmesine gerek yoktu,ben ona fazlasıyla güveniyordum zaten...
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue86/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (86/100)
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 8:49 pm

Ondan 'Peki aşkım' cevabını bekliyordum açıkçası. Ama o bana güveniyordu. Oysa ki ben bile kendime güvenmiyorum.

"Ne demek istiyorsun? Asıl sen yanımdayken kendimi daha güvenli hissediyorum..."

Yutkundum. Başımı eğmiş, gözlerimi masada rasgele bir noktaya dikmiştim.

"Ama benim için aynısı geçerli değil. Sana bir şey yapacağımdan öyle korkuyorum ki... Anlıyor musun, sevgilim? Ya yine kendimi kontrol edemezsem? Kendime bu konuda güvenemiyorum. Beynim, kalbime sözünü geçiremiyor sen yanımdayken. Ya yine kontrolümü yitirip de senin kanını içersem? Seni incitmek düşüncesi bile kanın beynime sıçramasına yetiyor, sevgilim."

Bu sefer eli sıkma sırası bendeydi. Onun elini asla ama asla acıtmayacak şekilde sıktım. Başımı kaldırmış, gözlerimi onun mutheşem gözlerine dikmiştim.

out: kısa oldu ama sen biliyorsun durumu bebek.
http://gece-evi-rpg.turkforumpro.com/forum.htm
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue70/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (70/100)
Vampir gücü:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue96/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (96/100)
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 9:16 pm

Shou gözlerini kaçırarak konuşuyordu.
"Ama benim için aynısı geçerli değil. Sana bir şey yapacağımdan öyle korkuyorum ki... Anlıyor musun, sevgilim? Ya yine kendimi kontrol edemezsem? Kendime bu konuda güvenemiyorum. Beynim, kalbime sözünü geçiremiyor sen yanımdayken. Ya yine kontrolümü yitirip de senin kanını içersem? Seni incitmek düşüncesi bile kanın beynime sıçramasına yetiyor, sevgilim."
...
...
...

Eh? Kanımı içmesi canımı acıtmaktan çok...Bende büyük bir haz duygusu uyandırmıştı.Gözgöze gelebilmek için kafamı eğerek;
"Beni asla incitmeyi başaramıyorsun zaten... Ayrıca kanımı içmen bende en ufak bir acı hissi uyandırmadı. Ondan ziyade, anlamını veremediğim bir mutluluk hissiyle doldu içim... Uhhmmm... Pekala,hala bir çaylak kan şehveti ikimiz içinde biraz anormal olabilir ama,eğer bunu yaşıyorsak, kanımı içmenden çekinmeni istemiyorum. Canımı yakmıyor, daha çok hoşuma gidiyor..."
Shou'nun emin olamamış ve şaşkın gözlerinin içine bakarak gülümsedim.
"Ve,bende senin kanını içtim değil mi?[Evet,ne zaman içtiğimi bile hatırlamıyor olsamda] Eğer senin canın yanmadıysa,benimkide yanmaz sevgilim..."
Neden sonra garsonun moronlara yakışacak bir tavırla masamıza doğru baktığını gördüm.Elleri hala ellerimde olan Shou'ya saati göstererek;
"Aşkım, hadi buradan gidelim.Hem derse geç kalacağız, hemde sanırım göze batmaya başladık..."
diyerek yanımızdaki masada oturan birkaç kişilik topluluğu[18 yaşlarında-ki bu Shou'nun yaşı!- gothic kızlı erkekli topluluk] ve garson kızı kafamla işaret ettim.Ve itiraf etmeliyim ki,o garsonun sevgilime bakışlarını hiç beğenmedim[evet-benim-sevgilime!]... Kuruntu veya değil, bu kız olamasada ben gothic'lerin pek güvenilir olduğunu sanmıyordum... Parayı ödeyip kendimizi gecenin karanlığına bıraktık...

Gece evine vardığımızda uzun bir veda öpücüğünün ve sosyoloji dersinde görüşmek için sözleşmemizin ardından odama çıktım...Ve gördüğüm, yeni bir oda arkadaşıydı!...
Misafir
Misafir

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:07 pm

Kırmızı vampir olmasam starbucks'ın kahvelerini-özellikle beyaz çikolatalı mocha-kana tercih edebilirdim.Yalnızlık kötü bir duygu kahveni bile yalnız içiyorsun.Kahvem bitti artık tünellere dönmek yada gece evine dönmek arsında bir seçim yapacaktım.Saat şimdi 11:00 olmuştu o yüzden daha fazla karanlığa ihtiyacım yoktu.
Gece evinin yolunu tuttum.
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue82/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (82/100)
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:08 pm

Burada Leon'la buluşmak için boş bir masaya oturdum.O sırada kısa bir süre zihnimden eski anılarım geçmişti ki Leon'un "Ohm..öhm" sesi beni yerimden sıçratmaya yetmişti."Aa..a selam" dedim soğuk bir tavır takınarak."Sana anlatacağım çok şey var.Ve bunları benim sözümü kesmeden dinlemen gerekiyor çünkü bunun için başka bi zaman daha cesaretimi toplayamam."dedim ve onun cevabını bekledim."Önce senden bir söz istiyorum.Son bir söz." dedi şaşkınlığımı gizleme gereği duymadım ve "Efendim?Bunca yaptıklarından sonra benden hala nasıl birşey isteyebilirsin anlayamıyorum!" dedim."Sadece..Sadece eski anılarımızın hatırı için.Sadee BİZİM için." dedi ve sustuk."Pekala neymiş istediğin söz?" "Beni son cümleme kadar dinleyeceksin." dedi."O zaman önce ben başlayım belki söyleyeceklerini söylemeden kaçıp gidersin masadan...Senle tartıştıktan sonra bara gittim,oradan da eve gittim ama saat geç olmuştu.Annemin sızdığını gördüm.Odama çıktım ve ben..Ben İŞARETLENDİM.." dedikten sonra kısa bir sessizlik oldu aramızda.Sonra "Bu sana olan hislerimi değiştirmez Jas." Bunu söylememin sebebi benden nefret etmesini sağlamaktı ama o tam tersine bana bela olmaya devam ediyordu."Anlamadın galiba?Ben bir vampir oluyorum!" diye tekrarladım ama o hiç duymamış gibi devam etti "Bak seni he ne kadar incitsem,kandırsam da kendimi kandıramıyorum..Ve sana bunu söylemeye geldim.Seni her zaman seveceğim.Nolursa olsun seni bırakmayacağım." Tanrıça aşkına şimdi ağlayacaktım ama bunun sırası değildi. " Leon sen..Sen bana bunu nasıl yaptın??!" dedim ve ona sarılarak ağladım.Gerçekten ağladım tamam bunun ne kadar sefil-ergen-klasiği gibi göründüğünü biliyorum ama orada bir şey söylemeden öylece ağladım işte."Ben..Ben gitmeliyim.." dedim ve koşaradımlarla Evim'e döndüm.
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 2:42 pm

Süper hızlı gücümle resmen Gece evinden Starbucks'a uçmuştuk ama insanların bizim vampir olduğumuzu anlamalarını istemiyorduk.O yüzden işaretlerimizi saklamıştık-Ben ve fondaten ıyyyk-ve bir ağacın arkasında durup normal bir şekilde yürümeye başladık.Starbucksın boş masalarından birine-en uzak olana- oturduk ve ben siparişleri verdim ve geldim konuşmaya başladık.
Vnna:'Artık kendini üzmene dayanamıyorum dedim esimde karlı-sert-hoş bir ifade takmıştım.Ve sözlerime devam ettim 'ben sana çok değer veriyorum dedim ve siparişlerimiz geldi.Vnna kahvesinden bir yudum aldıktan sonra dediki:
-
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue50/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (50/100)
Vampir gücü:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue85/100Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 2:47 pm

Radion'un bu sözleri karşısında
"Radion nasıl üzülmeyeyim artık ailemden kimse yanımda değil ama sen varsın ve bende sana çok değer veriyorum." dedim gülümsemeye çalışarak
Ve Radion...
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 2:49 pm

Kahvemden bir yudum aldım ve gözlerimi kapadm açtığımda konuşmaya başlamıştım:
-Vnna senden hoşlanıyorum dedim
Dediki:

En son Radion Dark tarafından Ptsi Ocak 25, 2010 4:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 4:07 pm

Radion'un bu sözlerine karşılık çok şaşırmıştım
"A...aa ben" ahh hadi ama ne kadar zor olabilir ki "Bende senden hoşlanıyorum" dedim ve kahvemden koca bir yudum aldım Radion..
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 4:11 pm

Biraz daha içmeye devam ederse kahvem bitecekti hemen söze giriştim.
'Aslında seni gördüğüm ilk anlardan itibaren sana karşı daha önce çok az sahip olduğum bir duygu hissediyordum ve o duygu şimdi doruklarına ulaştı ah Vnna seni seviyorum' dedim bunlarım hepsini söyledim ve kahveme döndüm:
Vnna dediki:
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 4:18 pm

Tanrım hayatımda ilkez birisine ondan hoşlandığımı söyledim..
Radion'un bu sözleri karşısında şaşırmıştım.
Bir şeyler söylemek için ağzımı açtım ama bir şey bulamadım ve kapadım.
Kendimi kahveme odaklamak istiyordum ama olmuyordu.
Gözüm telefonumun saatine kaydı ve saatin çok geç olduğunu fark ettim
Ve kendimi kötü hissetmeye başlamıştım.
"Radion artık gitsek iyi olucak " dedim zorlanarak
Biraz daha fazla kalırsam hastalanıcaktım.
Vampir sosyolojisi kitabını karıştırırken görmüştüm çaylaklar fazla gece evinden uzaklaştıktan bir süre sonra kalamıyorlardı.
Fazla geç kalmadan Radion...
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 4:24 pm

'Erubusun oğullarından olmam burada devreye giriyor' dedim gülümseyerek.Hemen onu kaldırdım ve gece evine 1 dakika içinde vardık ve bahçedeydik.
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 12:25 pm

Gece Evinde biraz uzaklaşmak ve kendimi dinlemek bana çok iyi gelecekti...Hemen işaretimi kapatmak için fondoten'imi sürüp Starbucks'a yol aldım..Bu sırada aklımdaki bir çok soruyla yüzleşiyordum...Her neyse Radion'un yokluğu canımı yakmaya devam ediyordu.."Acaba neredeydi beni unutmuşmuydu bidaha dönecekmiydi??" bu sorulara kafamda cevap arıyordum..Farkında olmadan Starbucks'n önüne gelmiştim.

Hemen kendime bol köpüklü bi cappucino söyledim siparişimi alınca hemen Manzarası güzel olan bir masa seçtim kendime ve oturmaya başladım...Evet itiraf etmeliyimki Radionu çok özlemiştim...Gittiğinden beri zilyon kere aramışımdır onu ama hep aynı ses "Ulaşılamıyor..." bu iş iyice canımı sıkmaya başlamıştı..Tekrar çantamından içinden telefonumu çıkardım..Belki Radion telefonunu açmıştır diye bir kez daha numarasını tuşladım...Ama ne yazıkki aynı ses..Yine ulaşılamıyordu...

Bu konuyu Yüksek Rahibemiz Zoey'e sormam gerekirmiydi? ama şöle bi düşündüğümde Zoey'e ne dicektim.."Yüksek Rahibem Sevgilim gitti ve ben onu çok merak ediyorum..." mu dicektim... Ahh Nyx aşkına çok saçma... Ama gece evindekilerin sorumluluğu Zoey'e aitti..Eğer birimiz gece evinden gitsek (yani temelli anlamında) hemen haberi olur ve buna engel olurdu...Yani Radion'nun nerede olduğunu bir tek Zoey bilebilirdi ama böyle bi konuda rahatsız etmek istemiyordum Zoeyi böle diyordum ama 2 gün sonra fikrim değişirmiydi emin değildim....
Bütün bunları düşünürken önümdeki kahvemden biraz daha içtim...Eskiden (yani insanken) en sevdiğim içeceklerden biriydi ve kendimi çok iyi hissetiriyordu...Gerci halada öyle dışardaki manzarayı izlerken birden arkamda Radionun sesini duydum "Beni bekle AŞKIM" diyordu...Bu sesle irkildim ve Radion deyip arkama döndüm..Arkamda hiç bişi yoktu..Hiç kimse yoktu...Etrafımdakiler bana bakıyordu...Ama umrumda değildi...Hemen çantamı alıp ağlıyarak Starbucks tan çıkıp gece evinin yolunu tuttum...

En son Vnna Carolina tarafından Perş. Şub. 04, 2010 6:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 1:57 pm

Gece evine doğru hızlı adımlarla yol alırken Starbuck'ın önünden geçiyordum.Kapıdan içeriye baktığımda içerde Vnna'yı gördüm.Hemen içeriye daldım.
İçerisi koyu renkli duvar kağıtlarıyla döşenmişt içeriye girdiğiniz andan itibaren kahve kokusunu hemen duyrdınız bende duydum.Ve Vnna'nın yanına yaklaştım.Vnna beni görünce çığlık attı çok mutlu olmuşa benziyordu ama benim ona vereceğim haberler pek hoş değildi.Sonra yüzü kızgın bir hal aldı ve
-"Telefonuna hiç bakmazmısın sen" dedi ardından sölerini sürdürdü "Seni ne kadar merak ettim ama sonunda buradasın ve yara izinde yok olmuş" ddi ve güldü
"Hemen sevinme,bunca süreyi gece evinden ayrılmamak için geçirdim ama fayda etmedi ben bu yaza kadar başka bir gece evinin rahibesini korumama karar verildi.Yaza kadar ordayım" dedim ağlamaklı bir ses tonuyla ve Vnnaya sarıldım Oda:
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 6:15 pm

Kapıdan çıkmış ve gece evine doğru hızlı adımlarla ilerliyordum...Starbucks ta duyduğum ses tekrar"Aşkım Vnn" diye Radionun sesini duydum kafamı kaldırdığımda Radion ordaydı tam karşımda hayal görmüyordum değil mi ahh hayır kesinlikle gerçekti kendimi tutamayarak koşarak Radion'a sarıldımm..Ondan çok uzun zamandır ayrı kalmak bana bi ömür boyu kadar gelmişti.(yani insan olsam gelirdi..)Hem yüzüde iyileşmişti onu en son gördüğümdeki gibi değildi...

Her neyse,

Radion'a neden telefonunu açmadığını sorduğumda vereceği cevaptan korkuyordum bişiler olmuştu ve Radion bana anlatıp anlatmamakta kararsızdı..Gözlerini sürekli benden kaçırıyordu...Radion uzun bi sesizlikten sonra

"Hemen sevinme,bunca süreyi gece evinden ayrılmamak için geçirdim ama fayda etmedi ben bu yaza kadar başka bir gece evinin rahibesini korumama karar verildi.Yaza kadar ordayım"dedi..Radion'un bu sözlerinden sonra ona sarılmaktan vazgeçip bi adım geride durdum ve Zaten ağlamaklı olan ses tonumla "Neden sen neden?! Şimdi ayrılıcakmıyız biz daha göremicekmiyim seni Zoeyle konuşabiliriz aşkım nolur bırakma beni " diye Radion'a ağlıyordum, yalvarıyordum...Çünkü gece evinde daha doğrusu buraya ilk geldiğim günden beri hep yanımdaydı..

Şimdi gitmesi...En önemlisi benim ilk bağlandığım kişiydi..Radion ise bana gitmek zorunda olduğunu anlatmaya çalışıyordu..Bense anlamamak için direniyordum..Ona sıkıca sarıldım ve"Lütfen aşkım bunun bi çaresini bulmalıyız beni bu şekilde , hele şimdi bırakamazsın daha yeni geldin, yeni buldum seni hayır olmaz..." dedim...
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 10:04 pm

'Üzgünüm,gitmeliyim,Acı çekmeni istemiyorum bu yüzden beni unutmak için elinden gelen herşeyi yapmalısın belki ben hiç dönmeyebilirim"
Dedim ve Vnna'nın alnına öpücük kondurduktan sonra süper hızlı gücümler oradan ayrıldım.
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 11:08 pm

"Radion nasıl böle diyebilirsin acı çekiceğimi bile bile.. Beni bırakma!"

Radion'un bu sözleri canımı biraz daha çok yakıyordu nasılsa beni dinlemiyordu bende onu "Peki Radion Elveda.." deyip uzaklaşmasını izledim...Bilmediğim en uç noktaya gidip avazım çıkıncaya kadar çığlık atmak istiyordum...Belki de o eski drakula filmlerinde izlediğim gibi kalbime bir kazık saplamalıydım..Düşüncesi bile kötüydü..Ama içimdeki acıdan daha kötü değildi..Belki bi daha asla göremicektim onu ama.. Bir şeyi unutmuştu bana bağlılık yani savaşçı yemini etmişti..Başıma veya onun başına bişi gelirse bunu bilicektim tabi o da bilicekti...Bu bağın olduğunu bilmek biraz acımı dindirmişti....Bu saçma günün biran evvel bitmesi için varolan son gücümle gece evine doğru hızla koştum...

En son Vnna Carolina tarafından C.tesi Şub. 06, 2010 11:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Starbucks Coffee Left_bar_bleue500/500Starbucks Coffee Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

Starbucks Coffee Empty
MesajKonu: Geri: Starbucks Coffee   Starbucks Coffee I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 11:11 pm

out: Yeni Ay'a merhaba. xD
Herneyse bu bir uyarı yada eleştiri değildi.
Devam.
http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com

Starbucks Coffee
1 sayfadaki 1 sayfası