House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Büyük Koridor

+5
Amy Innovia Ivanovic
Jasmine Black
Can Aryay
Erik Night
Zoey Redbird
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Büyük Koridor Left_bar_bleue100/100Büyük Koridor Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Büyük Koridor Left_bar_bleue500/500Büyük Koridor Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 8:58 pm

Akademi'nin çıkışına kadar uzanan koridordur.

RP IN!

http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 9:40 pm

Hastane görevlileriyle Drama sınıfından çıkan Sookie, kalın battaniyelerle sarılmıştı. Sonu çok belliydi. Kırmızı çaylak olacaktı. Tabii şansı yaver giderse. Zoey, çaylağın morga gitmesini istedi. Rütüel için gerekli her şeyin yapılmasını istedi. Şimdi yapması gereken tek şey Keiko'yu bulup, rütüelde ona yardımcı etmesini istemek olacaktı. Birde erkek arkadaşının bize yardım etmek isteyip istemeyeceğini sormak.
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:41 pm

Aphrodite'in odasından çıktıktan sonra toparlanmak için yalnız kalmak istedim. Sookie'yi atlatmak kolay olmadı. Ama yinede bir şekilde yalnız kalmayı becerebildim. Koridorun duvarına yaslandım ve geceye baktım. Ay yine her zamanki güzelliğiyle parıldıyordu. Nyx'e -eğer Aphrodite'in görüşleri doğru çıkarsa- olacaklar için sessiz bir dua gönderdim. O sırada arkamdan bir boğaz temizleme sesi duydum. Çok tanıdık bir sesti; Erik.
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:44 pm

Zoey karsimdaydi... Onun yaninda cuvallamamak icin bogazimi temizlememi duyunca bana dondu ve hic okuyamadigim bir surat ifadesi takindi. Aglamaktan kan canagina donmus gozlerimi gorunce gozunden bir huzun pariltisi gectigini gorur gibi olunca lafa basladim " Bak Zoey. Biliyorum senin cok ustune gittim ve hata ettim. Su anda inan ki cok pismanim... Senden ayri bir dunya olmaz olsun. Lutfen son cumlelerimi dinle ve sonra ister dov ister sev." dedim. Yuzunde merakli bir ifade olusmustu. Dizlerimin ustune coktum ve elini tutup "Zoey... Benimle tekrar birlikte olur musun?" dedim.
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:50 pm

Ahh, Hayır, hayır, hayır. Yemin ederim ki şimdi kusacağım. Nyx, neden ben? Erik'i sevmiyorum diyemem ama onunla birlikte olmak istiyor muyum? Hiç sanmıyorum. Sahiplenici bir pislik gibi davrandın. Her zaman. Ve siz erkekler kafa ütülüyorsunuz. Erik... Üzgünüm. Ama yapamam. En azından şu an. dedim. Umarım çok acımasız olmamıştım. Aslında sorun sadece Erik'te değil bütün erkeklerdeydi. Hepsi her seferinde kafamı şişirmekten başka bir şey yapmadı. Şimdi ise böyle bir şey istemiyordum.
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:53 pm

Gozlerim dolmustu ve dayanamayacak gibi olmustum. Karar ona aitti... Ayaga kalktim ve "Haklisin ama son bir sans istiyorum senden. Bir daha oyle davranmayacagim." dedim. Elini cekti ve arkasini donup gitti. Onun icin uzulmemeliydim... Ben kendim oldugum surece hersey iyi olacakti. Sadece Zoey beni sevmiyordu... Hatta nefret ediyordu...
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:59 pm

Erik'e hiç bir şey söylemeden oradan uzaklaştım. Beni anlamasını umuyordum. Vee, kendimi acayip hissediyorum. Daha kötüsüde olamazdı... Oldukça büyük adımlar atarak Erik'in yanından uzaklaştım. Şu anda gitmek istediğim tek bir adres vardı; Stevie Rae'nin yanı. Adımlarımı Stevie'nin odasına göre yönlendirirken korkunç bir çığlık attım. Lanet olsun. Ölü bir hayvan ayaklarımın dibinde yatıyordu. Ve onu görmemiştim. Sanırım üzerine bastım.
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:20 pm

Zoey'in cigligini duyunca son surat sesine gittim ve bayilmak uzere olan Zoey'i kucakladim. Korkudan zar zor nefes aliyordu ve onunde bir fare cesedi vardi (Kediler ve hediyeleri). Zoey'in gozlerinin doldugunu gorunce onu birakmadan kenara cektim ve yere oturup onu da kucagima aldim. Kucuk bir kiz gibi korkmustu ve neredeyse agliyordu. Rahatsiz olmadigini umuyordum.
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:27 pm

Önümdeki şeye yoğunlaşmışken, Erik yanımdaydı ve beni kenara çekti -iyi ki.-. Çok korkmuştum. Bu gördüğüm tek hayvan ölüsü değildi. İçimde çok fazla rahatsız edici bir his vardı. Kafamı Erik'in boynuna yasladım. Elimi havaya kaldırdım ve Ateş gel bana ve cesedi yok et. dedim. Iyykk... Fareler. Daha da kötüsü Gece Evi'nde gerektiğinden fazla hayvan olması ve gidişle hepsinin yok olacağı gibi bir hisse sahip olmam. Ve çok çok çok daha kötüsü bu ölümler herhangi bir kötü varlık yüzünden olacaktı. Sanırım. Atlar ve kediler... Ürperdim. Erik teşekkür ederim. dedim ve kucağından kalkmaya çalıştım. Ama beni çok sıkı tutuyordu. Harika.(!)
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:31 pm

Zoey'in kalkmak istedigini anladigimda onu biraktim. Sonucta onu zorlamaya hakkim yoktu. Onu serbest birakinca ayaga kalkip kalkmasina yardim ettim. Tekrar bir pislik olup onunla her yerde cinsel iliskiye girmeye calismayacagim. Onu yeterince kirdim ve uzdum zaten. Zoey kalktiginda koluna girdim ve "Odana kadar birakmam gerekli seni. Rahat oldugundan emin olacagim. Istesende istemesende benimle geliyorsun kucuk hanim." dedim. Itiraz etmeye kalksinca onu kucagima aldim ve "Lutfen." dedim. Odasinin yolunda tatli bir uykuya dalmisti ve dudaklarinin arasindan tatli bir fisilti cikti "Erik...". Uyurken adimi sayiklamisti.
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 9:37 pm

Odana kadar birakmam gerekli seni. Rahat oldugundan emin olacagim. Istesende istemesende benimle geliyorsun kucuk hanim. Bu durumda pantolonunu tutuşturabilirdim ama gözlerinde güven verici bir ifade vardı. Vee, direnmemin bir yararı olmayacaktı. Ama sonra Stark'a -ve maalesef Sookie'ye- hesap vermek zorunda kalacaktım. Direnemedim ve kısa sürede uyuya kaldım.
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:08 pm

Koridorda onunla opusmek ayri bir mesele olu bir fare bizi izliyordu... Guzel suratini hep gormek istiyordum ve o nedenle onu opmeden duramiyordum. Kollarimi beline doladim ve kendimi tutmaya calissamda beceremeyerek dislerimi boynuna sapladim. Olamaz! Kanini emiyordum ve ona zarar verebilirdim. Bu is iyice cinsellige kayiyordu! Kanini emdikce icimdeki arzu buyuyordu ve onunkide buyuyordu. Yere uzandim ve kanini emerken cinsel iliskiye (istemiyordum ama elimde degildi) girmemek icin kendimi zor tuttum. Kucagima oturdugunda is isten geciyordu ki Amy sunlari soyledi...
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Büyük Koridor Left_bar_bleue55/100Büyük Koridor Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
Büyük Koridor Left_bar_bleue82/100Büyük Koridor Empty_bar_bleue  (82/100)
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:13 pm

Odama doğru giderken büyük salonda Amy ve Can'i yerde buldum.Amy'nin"Can.." sesini duydum ve sonra söze başladım.
"Amy??! Tamam belki çıkarken çifte kumrular demiş olabilirim hadi ama bu kadar da dememiştim..!Can aman Tanrıçam Amy'le damgalandınız mı??!"
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:20 pm

Lanet olsun! Amy'i incitmistim ve damgalanmistik! Jasmine olmasaydi onu oracikta oldurecektim! Inanamiyorum... Jasmine'in sozu ustune kalktik ve sorusunu yanitladim "Evet...". Amy bana muzip bir bakis atti ve sonra canli bir sekilde basini onaylarcasina salladi. Jasmine ise bana pis pis bakti ve...
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:26 pm

"Buna inanamıyorum,nasıl bu kadar sorumsuz olabilirsiniz?! Bunu hemen Rahibe Zoey'e anlatmamız gerekiyor.Bu Damgalanma zımbırtısının ne demek olduğunu bilmeden hareket edemeyiz.." dedim ve kızgın bir ifadeyle Amy'e baktım Tanrıça'm o gerçekten halinden memnun gibi duruyordu.Ah nolmuştu ona böyle??
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:32 pm

HAYIR! Bagirmak istiyordum! Rahibe Zoey bizi oldururdu hatta diri diri gomup mezarimizin ustunde cha cha yapardi! Jasmine tam gidecek iken kolundan yakaladim ve "Gitme! Soyleyemezsin! Bunu gizli tutacagiz tamam mi? Sakin Zoey'e soyleme... Benim hatirim icin..." dedim. Yuzunde buruk bir ifade vardi ve sinirli gibiydi... Lanet olsun! Soyleyecekti! Gitmek icin yeltendi ve ona orada bir tokat indirmek zorunda kaldim.
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:38 pm

Bana yalvaran gözlerle bakıp "Gitme! Soyleyemezsin! Bunu gizli tutacagiz tamam mi? Sakin Zoey'e soyleme... Benim hatirim icin..." dedi ama bunu yapamazdım çünkü ne bunu kaldıracak güçleri vardı ne de en ufak bir bilgileri.Tekrar arkama döndüm ve o sırada bana bir tokat savurdu!!" İnanamıyorum??! Can bunu sen .. Sen nasıl?" derken buldum Amy'i o sırada Amy'e döndüm ve "Unut gitsin..Umrumda değil Damgalanmanız..Kararı kendiniz verin,ben odama gidiorum.." dedim ve tam giderken Can'in sesini duydum..
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:42 pm

Ona vurdugum icin kendimden nefret ediyordum. Amy bana sarilmisken yuruyemedigim icin gitmekte olan Jasmine'e seslendim:
-DUR!

Jasmine durdu ve arkasini donup "Ne?" diye cikisti. Elini tuttum ve "Bak ne kadar sana sinirli olsam bile yinede senin arkadasinim. Sen nasil istiyorsan oyle olsun. Sadece eger Zoey bizi ayirmaya calisirsa ben dayanamam. Amy olmadan ben bir hicim. Anla beni..." dedim. Jasmine bana sarildi ve...
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:46 pm

"Bak ben sizin ayrılmanızı istemem ve aslında bu konu beni hiç ilgilendirmez ama sonuçta ikinizi de seviyorum.İkinizi düşündüğüm için sanırım biraz başıma buyruk davrandım.Karar yine sizin ve şey..ımm.. Can önemli değildi yani boşver gitsin her neyse ben gitsem iyi olacak.." dedim ve Can de ekledi..
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:50 pm

"Zoey'e soylememde yardimci olur musun? diye ekledim. Jasmine'in gozleri faltasi gibi acilmisti ve itiraz edecek gibi oldu. Yinede sonra beni kiramayip gulumsedi ve "Tabii." dedi. Ucumuz birlikte bayan Zoey'in odasina gidecektik ki arkadan soguk bir ses yukseldi...
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:56 pm

Fareyi bulmak icin yururken uc tane caylakla karsilastim. Birisinin boynundan kanlar akiyordu ve digeride onun kanini emmislerdi. Yanilmiyorsam damgalanmislardi. Bu kiz! Amy! Sinirli bir tavirla "BURADA NE YAPIYORSUNUZ?!" diye bagirdim. Bunun ustune hepsi bana dondu ama sadece kirmizi caylak olan kiz cevap verebildi.
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 12:10 am

"Aaa.a biz ben açıklayabilirim..Şeyy .. Ihm..Can odasına giderken bizi gördü ve biz yani Amy ile Damgalandık .." o sırada Can bana dirsek attı ama ona aldırmadım.Harika şimdi kim bilir beni ne tür bir bela bekliyordu acaba.
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 12:13 am

Jasmine'in berbat aktorlugu kendini sergileyince sinirlerim iyice tepeme bindi ve "YALAN SOYLEMEYE UTANMIYORSUN! HEPINIZ ODALARINIZA GIDIN!" diye bagirdim. Hepsi odalarina dogru giderken Can bana bir bakti ve sonra onune donup yoluna devam etti... Ben mi? Fare cesetlerini temizledim...
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Büyük Koridor Left_bar_bleue50/100Büyük Koridor Empty_bar_bleue  (50/100)
Vampir gücü:
Büyük Koridor Left_bar_bleue85/100Büyük Koridor Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:43 pm

AHH lanet olsun biri benim kanımı emdi ve ben ben sessiz kaldım. Ve bunu Erik Night gördü ilk günden ortalığı mahvettim tamam peki gidip Erik'le konuşmalıyım hepsi benim suçum orda Can'le gitmeseydim böyle bişi olmicaktı işte hepsi benim suçum ah lanet olsun başım dönüyordu ve çok halsizim...
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

Büyük Koridor Empty
MesajKonu: Geri: Büyük Koridor   Büyük Koridor I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 2:06 pm

Amy'e sarildim ve ona damgalandigimizi soyledim. Kucuk bir cocuk gibi bana bakti ve beni optu. Ne zamandan beri damgalanmamiz onun hosuna gidiyordu? Garip bir gun olacak diye kafamdan geciriyordum ki Amy sevkatle bana bakip birseyler soyledi....

Büyük Koridor
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki