House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Amy Innovia Ivanovic

2 posters
YazarMesaj
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Amy Innovia Ivanovic Left_bar_bleue50/100Amy Innovia Ivanovic Empty_bar_bleue  (50/100)
Vampir gücü:
Amy Innovia Ivanovic Left_bar_bleue85/100Amy Innovia Ivanovic Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:
Amy Innovia Ivanovic Left_bar_bleue100/100Amy Innovia Ivanovic Empty_bar_bleue  (100/100)

Amy Innovia Ivanovic Empty
MesajKonu: Amy Innovia Ivanovic   Amy Innovia Ivanovic I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 11:46 am

Adı-soyadı: Amy Innavia Ivanovic

Hayat hikayesi (RP):

Yeni birgün doğmuştu yine.. Amy bugün Jasmine'le Starbucks'ta buluşucaktı. Ama Amy'nin içinde kötü bir şeyler olucağına dair hisleri vardı. "Ah bugün Jasmin'le buluşmasam mı kendimi pek de iyi hissetmiyorum." Ama nafile Jasmine çoktan kapıya gelmişti aşağıda bekliyordu. "Amy hadi geç kalıcaz" dedi."Geliyorum.." dedi Amy isteksizce ama artık çok geçti.Amy ve Jasmine Starbucks'ın yolunu tutular "ee napıyoruz bugün" dedi Amy. "Birer tane kahve içeriz ordanda alışverişe gideriz" dedi Jasmine.

Jasmine'le oturup kahvemizi yudumlarken, bir yandanda erkekleri kesiyorduk.Kırmızı süslü beyaz kapıdan baş belası Leon'un hışımla bize doğru geldiğini farkettim.Onları yalnız bırakmak için harekete geçtiğim anda Leon yanımızda dikiliyordu.Ben de arkadaşımı o pislikle bırakmamak için oturmaya karar verdim.

Jasmine'e "Konuşabilir miyiz?"dediğini duydum.Jasmine "Konuş." dedi."Yalnız konuşmak istiyorum." deyince Jasmine "Ondan saklım yok burda dökülebilirsin."
vuuuvvvvv harikasın jasmine canım dostum benim demek geldi birden içimden ama böyle bi ortamda söleyemezdim dimi?? ama söylesem ne güzel olurdu dimi nese.
"Evet Jasmine'e katılıyorum bizim gizlimiz saklımız yok."dedi Amy.bu sözleri duyan Leon sinir küpü oldu ee işte kızların gücü.Hay aski bir böyle ortamda oldumu şimdi bu telefonum çalıyor puf."bipp bippp" hey allahım hala çalıyordu."A..aa afedersiniz annem arıyor." diyerek izin istedi."Tamam tatlım sen telefonuna bak." dedi Jasmine.

"Alo kızım?" dedi annesi telefonda. "Efendim anne?" dedi Amy. "Kızım eve gel sana ihtiyacım var." dedi annesi telefonda teleşlı telaşlı. Amy endişeli bir sesle "Ne oldu anne birisine bir şey mi oldu???" dedi Amy. "Nayır tatlım ev işlerinde bana yardım etmelisin bunlar çok ağır." dedi annesi."Sana inanamıyorum anne yüreğim ağzıma geldi sayende.Tamam geliorum bunun hesabını evde sorucam sana" dedi neşeli bir sesle."Tamam kızım."dedi annesi.

Kırmızı süslü kapıdan kendimi hışımla dışarı attım. İçimde hala kötü şeyler olucağına dair hisler vardı.Karanlık yolda sessizce ilerliyordum ki bazı serseriler yolumu kesti.
"Heyy tatlım bizim ev boş gel de bizi biraz eğlendir." dedi en başlarındaki sarışın olan.
Diğerleride pis pis gülüp etrafımı sardılar.Saldırmaya hazırlanırken önümden siyah bir süliyet geçti ve etrafımdaki kişiler bir anda kayboldu. O zaman anladım ki bu bir iz sürücüydü. "Gece seni seçti; ölümün doğuşun olacak! Gecenin tatlı sesine kulak ver. Kaderin seni Gece Evi'nde bekleyecek..." dedi ve artık işaretlenmiştim...
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Amy Innovia Ivanovic Left_bar_bleue100/100Amy Innovia Ivanovic Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Amy Innovia Ivanovic Left_bar_bleue500/500Amy Innovia Ivanovic Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

Amy Innovia Ivanovic Empty
MesajKonu: Geri: Amy Innovia Ivanovic   Amy Innovia Ivanovic I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 1:40 pm

İmla kurallarına daha çok dikkat etmeliydin.Renk düzenin iyiydi.Betimlemeler fazla yoktu.

Renk düzenlemeleri (33 puan üzerinden): 31
İmla ve yazım kuralları (34 puan üzerinden): 28
Betimleme (33 puan üzerinden): 26

Vampir Gücün = 85

Not : Senin birinin 2.karakterimisin? Ö.M'den cevaplarsan sevinirim. (:

Amy Innovia Ivanovic
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Amy Innovia Ivanovic