House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

James Stark

YazarMesaj
Misafir
Misafir

James Stark Empty
MesajKonu: James Stark   James Stark I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 2:53 pm

Ad-Soyad:James Stark
Hayat hikayesi(RP):
Okulun son günüydü saat 4:30 civarlarıydı zilin çalmasıyla okuldan çıktık.Eve giderken bütün yaz boyunca ne yazağıma karar verdim.Okçuluk çok eğlenceli olacaktı.Hemen cep telefonumdan evi aradım ve isteğimi belirttim.İin almam pek zor olmadı.Hemen yazılan adrese gittim. Oraya vardığımda danışmaya gittim. Oradaki adam formu önüme bıraktı ve işi olduğunu söyleyip gitti.Formu doldurduktan sonra canım sıkılmaya başladı.
Çevredeki yay ve oklara baktım ve bir tanesi ilgimi çekti ok hilal şeklinde kıvrılıyordu desenleri aynı vampirlerin desenlerine benziyordu.Yayı elime aldım ve incelemeye başladım.Büyük bir gürültü duydum ve hemen arkama döndüm.Bu bir iz sürücüydü ve beni işaretleyecekti.Buna izin veremezdim.Hemen yayın ucuna oku taktım ve üzerine doğru fırlattım.İz sürücü sakinliğini bozmadan oku eliyle tuttu ve tahtaya attı.Hedefi tam ortadan vurmuştu.Ben şaşkın şakın çevreme bakarken bana hayatımı değiştirecek sözler ağından döküldü:
'Kaderin gece evinde seni bekliyor.
Ve sözlerin devamı duyamadan herşey bulanıklaştı ve bayıldım.
Kalktığımda Gece evine gitmem gerektiğini biliyordum
Hemen hilale benceyen yayı aldım ve gece evine gitmek için yola koyuldum.
Şimdi ise Nyx bana okçulukla ilgili özel bir güç verdi nereyi istersem orayı vurabiliyordum.Bu yeteneğim sayesinde yüzlerce insan kurtardım ama 3 vampir öldürdüm.
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
James Stark Left_bar_bleue100/100James Stark Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
James Stark Left_bar_bleue500/500James Stark Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:
James Stark Left_bar_bleue100/100James Stark Empty_bar_bleue  (100/100)

James Stark Empty
MesajKonu: Geri: James Stark   James Stark I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 3:22 pm

Özel karakter olduğun için rp yazmana gerek yoktu.
Aramıza hoşgeldin (:

James Stark
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» James Stark