House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nicole Andromeda Grace

2 posters
YazarMesaj
Nicole Andromeda Grace

Kişi sayfası
Değişim:
Nicole Andromeda Grace Left_bar_bleue0/100Nicole Andromeda Grace Empty_bar_bleue  (0/100)
Vampir gücü:
Nicole Andromeda Grace Left_bar_bleue79/100Nicole Andromeda Grace Empty_bar_bleue  (79/100)
Sağlık:
Nicole Andromeda Grace Left_bar_bleue0/100Nicole Andromeda Grace Empty_bar_bleue  (0/100)

Nicole Andromeda Grace Empty
MesajKonu: Nicole Andromeda Grace   Nicole Andromeda Grace I_icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 8:27 pm

Ad-Soyad : Nicole Andromeda Grace
Hayat Hikayesi (RP) :

Londra... Bir aralar benim için berbat olan yer benim için artık çok önemliydi. Orası vampir olduğum yerdi, işaretlendiğim yerdi. Hayatımın değiştiği nokta.

Bunun olması iyi olmuştu eğer daha bekleseydim ölücektim. Hayatımdan bezmiştim. Ne yapsam bilemiyordum. Ailem ile mutlu mutlu yaşarken hayatıma giren yabancı herşeyi mahvetmişti. Nasıl olduğunu hatırlamak istemiyordum. Ama artık yepyeni bir dünya beni bekliyordu.

Neyin iyi neyin kötü olduğunu artık anlayabiliyordum. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu ve ne yapmam gerektiğini de artık bu kavramları anlayabilmek benim için çok kolaydı.

Artık neyi umursuyordum ki? Rahat, özgür ve yaşamdan uzak kan dolu bir hayat. Artık kan tutukum o kadar artmıştı ki kandan başka bir şey düşünemiyordum. Kan, kan ve daha fazla kan. İşte benim hayatım bundan ibaretti.

Gece evi beni bekliyor. Maceralar, aşklar ve belki üzüntüler. Üzüntü istemiyorum artık sadece eğlence. Başka bir dileğim yok. Beni bekleyen dostlar ve düşmanlar... Her şey olabilir orda. Ama haytımın değişme noktası işte orası. Başka neresi olabilir ki? Başka neresi olabilir ki? Eminim ki kader beni burasıyla bütünleştirdi.

Vampirken avlanmak ne güzel bir duygu. Sıcak kan boğazımdan akıp giderken ne kadar mutlu oluyorum. O sıcak insan kanı. İnsnaların arsında böyle durmak ne kadar zor. Üstelik o kırmızı gözlerime bakışları... O iğrenç bakışlarından nefret ediyordum. Ama onlara kötü bir bakış attğımda bir süre kimse gözlerime bakmıyordu. İşte ben buyum.
http://www.twilight-saga-rpg.yetkinforum.com
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Nicole Andromeda Grace Left_bar_bleue100/100Nicole Andromeda Grace Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Nicole Andromeda Grace Left_bar_bleue500/500Nicole Andromeda Grace Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:
Nicole Andromeda Grace Left_bar_bleue100/100Nicole Andromeda Grace Empty_bar_bleue  (100/100)

Nicole Andromeda Grace Empty
MesajKonu: Geri: Nicole Andromeda Grace   Nicole Andromeda Grace I_icon_minitimeÇarş. Ara. 16, 2009 10:36 pm

Anlatımın fena değildi. Ufak tefek hataların vardı. Renk düzenin yoktu. Onun dışında bir sorun yok.

Renk düzenlemeleri (33 puan üzerinden): 15
İmla ve yazım kuralları (34 puan üzerinden): 33
Betimleme (33 puan üzerinden): 31

Vampir Gücün: 79

Gece Evi'ne hoşgeldin! Smile
http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com

Nicole Andromeda Grace
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Drama Sınıfı