House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oda No : 2

5 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Stevie Rae Johnson
Yüksek Rahibe
Stevie Rae Johnson

Kişi sayfası
Değişim:
Oda No : 2 Left_bar_bleue100/100Oda No : 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Oda No : 2 Left_bar_bleue500/500Oda No : 2 Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

Oda No : 2 Empty
MesajKonu: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ekim 11, 2009 12:02 am

Oda No : 2 Cift-kisilik-oda_81110119_addonphoto
RP IN!
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Oda No : 2 Left_bar_bleue55/100Oda No : 2 Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
Oda No : 2 Left_bar_bleue86/100Oda No : 2 Empty_bar_bleue  (86/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 10:57 pm

Ah Tanrım uykum gözlerimden akıyor resmen! Odamın anahtarı hangisiydi? Köşeli olan mı yoksa yuvarlak olan mı? Ne fark eder? Dene birini gitsin işte yahu! Ah... Girmiyor bu... E öbürüdür o zaman... Oh... Sonunda odama kavuşabildim! Perdeler kapalı, kimin umrunda? Yatağım! Lanet olsun seni çok özledim!

Kendimi birden yatağa attım. Üstüme battaniye çekecek gücüm bile kalmadı artık. Sadece biraz uyku istiyorum. Lanet olası bir kaç saat beni rahat bıraksınlar yeter. Ah... Bu rahatlama hissini hiç bir şeye değişmem. Böyle durumlarda gözlerimi örten karanlık perdeye minnet duyuyorum.

Gözlerimi açıyorum yavaşça. Karşımda Keiko var. Neredeyiz bilmiyorum. Ama Keiko varya, o yeter bana. Ama sanki bir şeyler farklı geliyor. Keiko'nun yüzü gülmüyor. Aksine bir dehşet kaplamış yüzünü. Ağızlarının etrafındaki kan dikkatimi çekiyor. Kanımdan mı içti? Ah, bu yüzden üzülmesine gerek yok. Yüzüme takındığım anlayışlı gülümseme ile ona yaklaşıyorum. Ona sımsıkı sarılıyorum. Onun kokusunu bile o kadar özledim ki. Birden benim üstüme yığıldığını fark ediyorum. Ağzından çıkan kanlar üstüme bulaşmış durumda. Gözlerim sonuna kadar açılırken, gözbebeklerimin küçüldüğünü tüm şiddetiyle hissediyorum. Onun adını haykırıyorum biçare sesimle. Yere diz çöküyorum. Gözümden akan yaşlar onun saçları arasında süzülüp kayboluyor. Ve işte profesörler geliyor. Onlara bakıyorum umutla. Ancak onlar da bir şeyler yapacakmış gibi durmuyorlar. Lanet olsun! Keiko'nun böylece durup ölmesine izin veremem. Defalarca onun adı çıkıyor ağzımdan, acı dolu bir çığlık eşliğinde. Sesim nehrin fısıldayan melodisine boğuluyor. Çiçeklerin kokusu Keiko'nun o güzel kokusunu bastırıyor. Lanet olsun! O sıcacık pürüzsüz teni soğumaya ve beyazlamaya başlıyor. Hayır! Lanet olsun! Bu olamaz! Hani sonsuza dek beraber olacaktık? Hani şu Gece Evi'nden değişimi tamamladığımız anda defolup evlenecektik? Neden?! Nyx! Neden bunu yapıyorsun? Neden tüm sevdiklerimi teker teker almak zorundasın? Ne günah işledim de kalbimi defalarca parçalıyorsun?!

Sonunda profesörler gelip kollarımdan çekip alıyorlar Keiko'yu. Ve işte orada patlak veriyor sinir krizi. Gördüğüm her şeyi parçalıyorum. Ve kimse yanıma bile yaklaşamıyor. Ne o? Çok mu korkuncum? Bir de bana sorun! Gözlerimin arkasındaki cehennemi hayal bile edemezsiniz!

Kısa ve acı bir çığlıkla zıplıyorum yataktan. Sırılsıklam olan yastığım iyice sıktığım yumruğumun arasından kayıp yere düşüyor. Bir rüya mıydı? Ah hayır... Hayatımda gördüğüm en korkunç kabustu bu. Banyoya girip elimi yüzümü yıkıyorum. Korkum içime işlemiş olacak ki hâlâ yüzümden okunuyor. Gözüm saate ilişiyor. Tüm bunları sadece 40 dakikada mı gördüm yani? Bana asırlar gibi geldi doğrusu. Gidip bir bardak su alıyorum. Hâlâ tüm vücudum titriyor korkudan. Uykum mu? An itibariyle uyumaya bile korkuyorum...
http://gece-evi-rpg.turkforumpro.com/forum.htm
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 1:42 pm

Oda arkadasi hala uyurken birseyler yapmak istiyordu Can. Arkadasinin siniri uykusunda bile belli oluyordu. Can onu cok sevecegine inaniyordu ve onun uzulmesini istemiyordu. Gozleri dolmustu. Yorgunlugu ustune bir lanet gibi islemisti. Beklentisinden farkli olan odada kendini farkli hissediyordu (Her sey simsiyah degildi). Canli renklerle dizayn edilmis odada mutlulugu hissettigini dusunebilirdi (Odadaki huzursuz aurayi saymazsak). Yillardir gormek bile istemedigi o renkler su anda icine huzuru katiyordu. Kim bilir belki burada aski ve neseyi hatirlardi.
Eski sevgilisi Nia'nin ona verdigi son hediyeyi eline aldi. Bu bir bilezikti. Nia'nin yaptigi, kahverengi deriden bir bilezik. "Ah eski gunler" diye gecirdi kafasindan. Kendini yere atti ve aglamaya basladi. Nesesi yok olmustu bir anda. Nia... Onu terk edip gitmisti obur dunyanin yoluna. Neden?! Bu anlamsiz yasam neden onu koruyordu? Gunese cikmak kadar basitti yasami. Eriyip gidecekti saniyesinde isigin tenine dokunusunun. "Bitti" diye gecirdi icinden. Sonra gozleri kapandi ve derin bir uykuya daldi.
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 5:36 pm

Goz kapaklarimi yavasca araladim. Arkadasim uyanmis gibiydi. Ona merhaba demek icin ayaga kalktim ve yuzume bir gulumseme yapistirdim (Ki gordugum berbat ruyadan sonra en az zombiler kadar sahteydi). Elimi yuzume goturdum ve dislerimin arasindan tislamamaya ozen gostererek "Gunaydin!" dedim.
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 5:52 pm

Gözlerimi yeni aralamış, gördüğüm rüyanın etkisinden çıkmaya çalışıyordum. Hâlâ başımı kaldırmak için bir vincin yardımına ihtiyaç duyarken gözlerimi aralamak için bir vincin bile yeterli olmayacağını biliyordum. Ancak bir daha uyumak istemiyorum. Sookie'nin ölümü... Ve Keiko'nun bayılması... Hele okulun koridorlarında ansızın hissettiğim o anlık ürpertiler... Kabuslarım için daha uygun bir ortam olamazdı herhalde.

"Günaydin!"

Pekala pek nazik bir ilk görüntü sergileyememiş olabilirdim ama oda arkadaşımın uyku hâlinden anlayabilmesini ummaktan başka çarem yok.

"Ha?"

Bir süre moron moron baktım ona. Sonra bana kısa süre önce haber verilen şu yeni oda arkadaşım olacak çaylak aklıma geldi.

"Haaa..."

Bu sefer şaşkın ve bihaber ton yerine anlamış -ama hâlâ yeterince ucubik ve kaba- bir tonla konuşmuştum. [Evet.. 'Konuşmam' daha çok kabile ağzına benzese de, hey! benim suçum değil! Daha yeni uyandım berbat bir rüyadan...] Sonunda kendimi toparlayabildim ve hemen ayağa kalktım. Yüzüme en 'uyanık' gülümsememi takındım ve elimi -elbette sıkması için- Can'e uzattım.

"Ah! Sen şu bana bahsedilen çaylak olmalısın. Can'di değil mi? Ben de Shou! Tanıştığımıza memnun oldum!"

Sesim yeterince doğal ve canlı [uyanık demek daha doğru olur] çıktı mı bilmiyorum ama şu anda uğraşamayacak kadar yorgunum. Gözlerimi saate çevirdim. 3 gün boyunca sadece 40 gün uyumak, beynimi uyuşturmuştu. Ama eskisinden daha iyiydim. Şu anda yarım saatlik bir uyku bile benim için paha biçilemezdi. Ama içimde beliren Keiko'yu görme arzusu, ve yeni bir arkadaş kazanmanın heyecanıyla [bu benim için çok nadir bir şey. sizler gibi onlarca arkadaşım yok ne yazık ki.] uyuyamayacağımı biliyorum. Ve artık geceleri kabus görmekten korkmuyordum. Nasıl olsa eğer kabus görür ve çığlık atmaya başlar, veya ağlarsam [her ne kadar utandırıcı olsa da] eminim Can beni uyandırırdı.

"Meow..."

Gözlerimi çevirip ayaklarıma sürtünen kedime baktım. Mia-chan'ı kucağıma aldım ve gülümsedim. Tam Mia-chan ve Can'i tanıştıracaktım ki yüzümün tam ortasına hapşurdu. Ah o kadar tatlı ki o hapşurunca kahkahalara boğulmak istiyorum.

"Ve bu, Mia-chan. Benim kedim. Daha doğrusu ben onun çaylağıyım. Daha doğrusu.. Ahh her neyse.. Anladığını biliyorum. Ve bu da, Can. Oda arkadaşımız olacak kırmızı çaylak. Bu yüzden lütfen ona iyi davran -yani hırlama- Mia-chan."

Umursamaz tavırlarını görünce gözlerime sahte bir sertlik ve ses tonuma bir otoriterlik yükleyip tekrar konuştum.

"Ciddiyim!"
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 5:58 pm

Arkadasim yeni uyanmisti ve uyanik gorunmeye zorluyordu. Ama hakliydi! Yeni uyanmisti ve yorgundu. Sonucta moralinin bozuk oldugu belliydi. Bana elini uzatti ve kendini tanitti. Ah ne kadarda dusunceli. Ne kadar iyi hissetsemde onun karsisinda bir moron gibi kaldim. Sonra kendime geldim ve elini tutup parmaklarimda hafifce bastirdim. Sonra elimi cektim ve sirinlik abidesi kedisinin odaya dalisini izledim. Bana kedisini tanitirken ne kadar sacmalasada yorgunluguna verdim ve gulumsemeye calisarak "Hadi yemekhaneye inelim. Acikmissindir."dedim.
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 6:12 pm

İkimiz de birbirinden dengesiz hareketler yaparken kahkahalar atmak gelmişti içimden. Uzun zamandır birinin yanında [Keiko elbette hariç] bu kadar rahat hissetmiyordum. Arkadaşların nasıl olduklarını unutmuşum...

"Hadi yemekhaneye inelim. Acikmissindir."

Tam 'ahh ben aç değilim' diyecekken karnımın utanç verici bir şekilde guruldadığını hissettim. Umm.. Peki belki açımdır..

"Ah elbette. Ölüyorum açlıktan."

Peki peki, açlıktan ölmüyorum ama bir şeyleri abartmayı seviyorum işte. Bana komik ve samimi geliyor böyle abartılar. Yüzüme hapşırıp duran Mia-chan'ı kucağımdan indirdim ve kapıyı açtım. Önce Can'in odadan çıkmasını bekledim ve hemen ardından da kendim çıktım. Mia-chan ise benim peşimden -ayaklarımın arasında dolanarak- geliyordu. Ah... Bu kedi bensiz bir an bile duramayacak mı? İç geçirdim ve Mia-chan'ı tekrar kucağıma aldım. Zira ayaklarımın altında dolanırken kuyruğuna basmayı - ve bunun ardından okkalı bir pençe saldırısına uğramak- istemiyordum. Yüzümde yeni bir arkadaş edinmiş olmanın verdiği zafer dolu gülümsemeyle yemekhaneye doğru yürümeye balşadım Can'in yanında.

out: çok kısa oldu. Gomen =(
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 7:57 pm

Odaya girdim ve gozyaslarimin arasindan anca vakit bulup kendimi yatagima attim. Shou ile cok iyi arkadas olabilirdim ve beni kabullenirdi her halimle. Keiko ise bu kadar uzulmez ve yasadiklarimi yasamazdi... Kan canagina dondugune emin oldugum mavi gozlerimi Shou'nun yatagina diktim ve her zaman yataginin ustunde duran Keiko'nun resmini goremeyince bir posta daha agladim. Giysileri ve esyalari yoktu... Hepsini bu kadar cabuk alip goturmuslerdi. Degeri bu muydu bir caylagin?! Adaletinden suphe ettigim Nyx nedense hep bunu yapiyordu. Siliyordu birseyleri. Once Nia'yi kaybettim ve simdide cok sevdigim bir dostum olan Shou'yu. Nyx'e sesleniyorum:
Yaptigin dogru degil Nyx! Herkesi bir kalemde silme gucunun olmasi bunu kullanman anlamina gelmez! Nia'mi kaybettim ve simdide Shou'yu kaybediyorum! Benim zaten dunyami basima yiktin peki ya Keiko'yu hic dusunmedin mi?! Senin adaletin bu ise adalet olmaz olsun Nyx! Sana tapiyoruz ve sana inaniyoruz. Karsiliginda ise bizi oyuncakarinmis gibi yok ediyorsun! Umarim bu yakarislarimi duyarsin da Shou'yu geri getirirsin Keiko'suna. Eger bunu yapmazsan Keiko'nun cekecegi aciyi dusun Nyx. Sana yalvaririm onu Keiko icin geri getir...
Nyx'ten bir ses ya da bir goruntu beklemem sacma olur ama bekliyorum iste. Gelmiyordu goruntu... Ben de Keiko'ya bakmak istedim ve odasinin yolunu tutmadan once son bir defa Nyx'e seslenmek istedim. Tam birseyler soyleyecek iken Keiko'nun daha onemli oldugunu hatirladim ve Shou'nun son sozu uzerine kosup Keiko'nun odasinin yerini buldum.
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 8:11 pm

Gozyaslarim icimde kendimi yine yatagima attim. Az once yasadigim korku ve sokun etkisinden cikmam birkac dakikami aldi. Stevie Rae cok anlayisliydi ve Keiko ile yakindan ilgileniyordu. Endiselenmeme gerek yoktu. Biliyordum ki Keiko iyi olacakti. Uyumak icin koyunlari saymaya basladim.
1 koyun, 2 koyun, 3 koyun......HORRR....
Can Aryay

Can Aryay

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 7:40 pm

Uyandigimda gozlerim aciyordu. Burnum garip ve tanidik bir koku aliyordu. Etrafima soyle bir bakindiktan sonra bulanik bir yigin gordum. Korkmali miydim? Cussesinden erkek oldugu anlasiliyordu. Gozlerimi ovusturacaktim ki bana yaklasti ve yuzunu gordum. SHOU! Evet gelmisti! Nyx cagrilarimi duymus ve onu getirmisti. Yine de bembeyaz gozukuyordu ve ac oldugu kararmis gozlerinden okunuyordu. Bilegimi disledim ve kanimi ona sundum.
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 8:53 pm

Hızla [ehem.. tamam o kadar da hızlı olmayabilir] odaya geldim. İçeride Can'i görmesem yanlış odaya geldiğimi zannederdim. Tüm eşyalarım gitmişti! Duvardaki posterden, masamdaki çalar saatime kadar her şey hemen kaldırılmış! Can ise uyuyordu. Yastığının ıslak olmasından ağladığını fark etmiştim. Lanet olsun! Benim için ağlamıştı! Ah hey! Sanırım gözlerini açıyor! Pekala onu korkutmadan yanına yaklaşsam iyi olacak. Uyanmış, gözlerini uykulu bir tavırla ovuşturmuş ve beni görünce şok olmuştu. Pekala ben de kendimi görsem şoka girerdim herhalde. Ama beni anladığını biliyorum. O da bu yollardan geçmişti sonuçta değil mi? O sırada ne yaptığını anlamıyordum. Ah Tanrıçam! Hayır hayır! Can bunu yapmamalı! Kanayan bileğini bana uzatıyordu. Burnuma doluşan o müthiş koku kocaman açılmış gözlerim eşliğinde yüzümde garip bir ifade oluşturuyordu. Bir bileğindeki o nefis kana bir de Can'in yüzüne bakıyordum. Ah hayır! En iyi arkadaşımın kanını içemem! Bunu yapamam! Bu odadan bir an önce çıkmalıyım. Geriye doğru adımlar atarken gözlerimi hâlâ o kandan alamıyordum. Lanet olsun! Kapıyı hemen açıp dışarıya koşar adım çıktım. Kapıyı ardımdan sertçe çektim. Bana bir sandviç hazırlaması daha kolay olurdu. Ve en azından bunu kabul edebilirdim. Ama onun kanını içmek mi? Hayatta olmaz! Ayrıca ya onunla damgalanırsam? Keiko büyük acılar çeker damgalanmamız bozulurken. Hayır hayır! Bunu ikisine de yapamam! Son hız yatakhaneden uzaklaşırken bir yandan da Keiko'yu düşünüyordum. Damgalandığımız için yüreğindeki acıyı tüm şiddetiyle hissediyordum. Ah kendi ölümüme bu kadar üzüleceğimi bilmezdim...
Jane Arthur

Jane Arthur

Kişi sayfası
Değişim:
Oda No : 2 Left_bar_bleue58/100Oda No : 2 Empty_bar_bleue  (58/100)
Vampir gücü:
Oda No : 2 Left_bar_bleue94/100Oda No : 2 Empty_bar_bleue  (94/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:29 pm

Yasaklar çiğnenmek için vardır değil mi ? Biraz odaları gezinmenin hiçte mahsuru yok bence girdiğim oda iki tane erkeğinmiş (umarım yakışıklıdırlar).İçerisi oldukça dağınıktı etrafa bakındım ve derin bir iç çekerek yatağa oturdum.Yastıkları ve çarşaf takımını incelerken odanın kapısı yavaşça açıldı ahh lanet olsun ne şansızdım oda sahibi içeri giriyordu herhalde evet,evet yanılmamıştım ismini bilmediğim yakışıklı genç delikanlı kapıyı yavaşça aralamıştı...
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:49 pm

Aklımca onca şey vardı ki, hangi birini düşünmeliyim bilmiyorum. Ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yok açıkçası. Henüz yeni kırmızı çaylak oldum ve bu konudaki derslerin hiç birini dinlemedim. [Ah evet biliyorum, ben gayet kötü bir öğrenciyim.] Belki de bir kaç kitaba göz atmanın zamanı artık gelmiştir ha? Acaba hangi derste anlatılıyordu bu konu? Ah lanet olsun! Cidden hiç bir fikrim yok. Neyse bulurum elbet...

Her zaman ki dağınık odamla karşılaşmayı beklerken içeride bir de bir kız görünce şaşırdım. İki adım geriye atıp doğru odaya geldiğimden emin olmak için oda numarasına baktım. Uhm... Odam benim haberim olmadan başka bir yere falan mı taşındı? Tedirgin bir tonla konuşmaya başladım.

"Selam?"

Ah pekala... Kabul ediyorum ki pek akıllıca bir başlangıç olmadı. Ancak aklımda çalan tehlike çanları yüzünden ne dediğimin farkında değildim ki! Ya yüksek rahibelerden biri gelip de onu odada görürse? Benim de başım yanar açıkçası. Onu bırak ya Keiko görürse?! Ah hayatım kesinlikle ve kesinlikle kayar! Büyük ihtimalle önce kızar, bağırır çağırır. Sonra da yüzüme bile bakmaz. Daha kötü ne olabilir ki? O melek yüzünü benden esirgemesinden büyük nasıl bir ceza verebilir ki bana? Evet bu tek kelimeyle imkansız...

out: Ah çok üzgünüm kısa oldu =/
Jane Arthur

Jane Arthur

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 11:55 pm

Ah Allah'tan odasında bulunduğum yakışıklı genç sinirli birine benzemiyordu.Bana baktığında yüzünde korku,endişe vs. gördüm.
''Selam'' dedim gözlerinin içine bakarak.''Odanda bulunduğum için özür dilerim ama biraz fazla meraklıyım.Kuralları çiğneyecek kadar..'' deyip kıkırdadım o da gülümsemişti (harika bir gülüşü vardı.) Ona elimi uzatarak ''Adım Jane .. Jane Arthur'' dedim.

Rp out : Bence rp'nin uzunluğu çok iyi daha fazlasını kaldıramazdım Very Happy
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 12:14 am

out: keiko ile diğer rplerimi görseydin kafayı yerdin herhalde Very Happy
in:
Kızın yüzünde endişeden eser olmaması beni şaşırtmıştı. Bu kız cidden kafayı yemiş olmalı.

''Odanda bulunduğum için özür dilerim ama biraz fazla meraklıyım.Kuralları çiğneyecek kadar..''

Yüzündeki gülümsemenin karşısında oluşan gülümsememi saklamadım. Gözlerimin içine bakarak konuşması bende samimi bir his uyandırmıştı. Yüzümdeki gülümseme biraz daha yayıldı suratıma.

''Adım Jane... Jane Arthur''

'Jane' diye tekrar ettim içimden. Ve birden içimde bir merak filizlendi. Acaba benim üstümdeki ilk izlenimi nasıl olmuştu? Sinirli, gururlu, sevecen, samimi, heyecanlı, sabırlı ve nice nitelikten hangisine yakıştırmıştı beni? Hangi kalıba sığdırdı beni acaba? İçimdeki duygu karmaşasından hangisini çekip çıkarttı ve ona göre giydirdi beni usunun derinliklerinde? Kim bilir? Eh, yakında anlarız elbet. Ama bu benim için o kadar önem arz ediyor ki.

Kendimi tanımaya çalışıyorum bazen. Ama her zaman karşıma dört tane ben çıkıyor. İnsanların gözündeki ben, olmak istediğim ben, kendi gözümdeki ben ve hakikat ben. Hepsini aynı kaba koymaya çalışıyorum, aynı şekilde olsunlar istiyorum ama ya biri uzun oluyor ya da öbürü dar. Bu yüzden ilerdeki hamlemin ne olacağını kendim bile kestiremiyorum ya... Hangi bene göre hareket etmeye çalışsam öbürü bağırıyor. Aklım karışıyor. 'Ben olsaydım ne yapardım?' gibi saçma bir düşünceyle dağılıyor tüm sinirim. Bunun kötü bir şey olduğunu söyleyemem elbet, sinirle kalkan zararla oturur derler ya; ben sinirle kalkınca başkasına zarar vermeden oturamıyorum bir türlü. Bu da kalbimi binbir parçaya bölüyor. Hak etsin veya etmesin insanları kırmayı sevmem. Bu yüzden şu yaşıma kadar arkadaş edinmekte kaçındım ya...
Jane Arthur

Jane Arthur

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 12:37 am

İsmimi söyledikten sonra yüzüme öylece bakmıştı.Beni mi inceliyordu,aklı başka yerledemiydi merak ediyordum ismini bile söylememişti bu kırmızı çaylak.Tam bana göre bir davranış sergiledim oturduğum yerden kalkıp ince uzun parmaklarımı kırmızı dövmesinin üzerinde gezdirdim,biraz gerilmişti ama tam anlamıyla sinirlendiğini de söyleyemem ''Tanıştığımıza memnun oldum ismini bilmediğim kırmızı çaylak'' dedim ve gine gülümsedim.Tekrar yatağa oturdum bu rahat tavırlarım karşısında şaşırmışa benziyordu ''Anlat.'' dedim ''Hayatını...''
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Oda No : 2 Left_bar_bleue70/100Oda No : 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Vampir gücü:
Oda No : 2 Left_bar_bleue96/100Oda No : 2 Empty_bar_bleue  (96/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:01 am

Heeeey hoop Shou'nun bir sahibi var, dipnot düşeyim dedimxD...
Jane Arthur

Jane Arthur

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:02 am

Out : Bir sahibi olması ona asılmayacağım anlamına gelmez xD
Shou özgür bir iradeye sahip sonuçta xD
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:10 am

out: O zaman gözlerimizi açıp rplerindeki özgür iradelerine bakalım.. İkimizinde özgür iradesi birbirimizin adını haykırıyor sonuçta... Wink
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:11 am

out: sakin olun bayanlar ben ikinize de yeterim Razz Razz şaka şaka keiko-chan ^^ gözüm senden başkasını görür mü hiç? sen bana güvenmiyor musun yoksa??
Jane Arthur

Jane Arthur

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:13 am

Rp out : Aşk olsun Keiko..Unutma ki bu sadece bir oyun . (: Herşey olabilir,herkes istediğini yapabilir vs. vs. (:
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:13 am

Elini benim bile alışamadığm dövmemin üstünde gezirince ürperdim. Ensemdeki tüylerin havaya kalktığını hissedebiliyordum. Ah lanet...

''Tanıştığımıza memnun oldum ismini bilmediğim kırmızı çaylak''

Ov... Doğru ya adımı söylememiştim. Tam bir şapşal gibi davrandım şu ana kadar, değil mi? Doğruları söyleyin, kaldırabilirim. Evet... Biliyorum tam bir moron olduğumu düşünüyor. Evet şimdi tam sırası; Lanet Olsun! Hı? Yine bir şeyler diyor. Haa? Hayatımı anlatmamı mı istiyor? Daha yeni tanıştığı birine hayatını soran ilk kişi Jane olsa gerek. Ah pekala. Sanırım bu sefer akıllıca bir cevap vermeyi becerebilirim.

"Adım Shou. Shou Shuichi. Ve anlatmaya değecek bir hayatım olmadı. Sana anlatmamı gerektirecek tek nokta Keiko. Ki bunu da -dedikodular sağolsun- neredeyse tüm okul biliyor."

'Dedikodular sağolsun' kısmını gözlerimi devirerek söylemiştim. Cidden şu çaylakların başka bir işi yok muydu? Bizi ağızlarına sakız etmenin kime, ne yararı olabilirdi ki? Keiko ile olan ilişkimi saklamaya çalıştığımı söylemiyorum, hayır, ama yine de herkesin bizi el ele gördüğünde aralarında fısıldamaya başlamaları cidden sinirlerimi çok bozuyor. Ah her neyse..

"O zaman sen anlat... Hayatını..."

Onun karşısındaki yatağa otururken onun ses tonunu taklit etmiştim, gülme isteğimi bastırmaya çalışırken.
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:21 am

out: Sevgili Jane[çokmu mektupvari oldu buxD]

Belli bir kurgunun ve olağan şeylerin dışına çıkmadıkça tabii ki herkes istediğini yapabilir. O senin özgür iradene bağlı olan birşey^^;

Kötü bir tanışma faslının ardından adımı yeterince duygun zaten[ugh..>.>] Yinede ben Keiko demek geldi içimden. Size iyi rpler, ilk yazdığım out'u da tartışma amaçlı değil espriyle karışık küçük bir dipnot olduğunu eklemek isterim^^
Jane Arthur

Jane Arthur

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:23 am

Shou ilginçti evet,evet bundan eminim ilginçti haha fazla saf biriydi şuan da ona asıldığımı anlayamayacak kadar saf ve çocuksu...
"Adım Shou. Shou Shuichi. Ve anlatmaya değecek bir hayatım olmadı. Sana anlatmamı gerektirecek tek nokta Keiko. Ki bunu da -dedikodular sağolsun- neredeyse tüm okul biliyor." dedi,Keiko büyük ihtimalle sevgilisi olmalıydı açıkça bana uzak dur diyordu,çokta umrumdaydı ya?
''Keiko ilk kez adını senden duyuyorum...'' dedim umursamaz bir ses tonu ile herkesin peşinde koştuğu bu kızı reddebileceğine inanmıyordum bu aklımdan geçerken kıkırdadım.Bana tuhaf tuhaf baktı.Ah.. Tanrı'm işimiz vardı..
''Benim de anlatmaya değecek bir hayatım yok Londra'da gezip tozup eğlenirken birden kendimi burda buldum'' dedim konuşmaya devam etmesini ümit ederek
Shou Shuichi

Shou Shuichi

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Oda No : 2   Oda No : 2 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 1:35 am

out:Ah ikiz temem sakin ol Very Happy bak deli etme beni seme'yi ben alırım yaoi rpg'de haa <.< [tehdite gel xD]
in:
Yüzündeki sinsi ifadeyi yok saydım ve ona karşı gülümsemeye devam ettim.

''Keiko ilk kez adını senden duyuyorum...''

[0.o] Ha? Ciddi mi bu kız? Ah pekala. Buraya geleli 3 saat bile olduysa eminim dedikodular kulağına gitmiştir. Öhüm... Yüzümdeki aptal ifadeyi silmek için bayağı uğraşmam gerekse de sonunda başardığıma inanıyorum.

''Benim de anlatmaya değecek bir hayatım yok Londra'da gezip tozup eğlenirken birden kendimi burda buldum''

"Ahahahahahahaahah!!"

Kahkahamı içimde tutamamıştım işte ne yapayım? Uzun zamandır [Keiko'nun yanında değilken] böyle içten ve mutluluk dolu bir kahkaha atmamıştım. Hey! İyi geldi aslında. Ah cidden... Kahkaha atmamı sağlayan kaslarım paslanacakmış neredeyse[<.<'].

Oda No : 2
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki