House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Drama Sınıfı

+9
Damien Maslin
Sona
Jasmine Black
Amy Innovia Ivanovic
Erik Night
Zoey Redbird
Shou Shuichi
Keiko Kitagawa
Stevie Rae Johnson
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)
Sağlık:

Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 10:09 am

Ikinci dersime erkenden gelmemin faydasi olmustu. Sahneyi butun gece ugrasip yaptigim dekorlarla susledim ve bir tiyatro havasi kattim. Kitabimi acmis monologa calisirken odaya erkenci ve akilli bir ogrenci daldi. Bu kizi biliyordum.... Soyadsiz Sona. Sona beni gorunce once tedirgin oldu fakat yumusak bakislarimi gorunce rahatladi. Sahneden indim ve oturmasi icin ona bir yer buldum. Digerleri gelene kadar bu kizla biraz muhabbet edebilirdim. Sona oturunca yanina oturdum ve soze o girdi...
Sona

Sona

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue94/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (94/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 10:17 am

Bu sefer dersleri kaçırmayı hiç düşünmüyordum!Hemde drama dersini hiç!Evet belki tiyatro eserlerinden haberim yoktu çünkü pek okuyan bir kız değilim ama yinede tiyatroyu severim...Rol yapmak...Evet bu duyguyu iyi bilirim...
Yine elimde kağıtlarla boğuşurken drama sınıfına girdim.Profesör de erken gelmişti...Yeni gelen kız olduğum her yerimden anlaşılıyor olacak ki profesör uğraştığı sahneden aşağı inip bana bir yer buldu ve yanıma oturdu.Çekingen ama kocaman bir gülümsemeyle baktım bu nazik profesöre.

"Ben...Teşekkür ederim.-koca bir gülümsemeyle konuşmaya devam ettim-Sanırım her halimden yeni bir kız olduğum belli oluyor.Şey...Ben Sona!"
Fazla mı konuşmuştum emin değildim.Aslında hayır az konuşmuştum ama daha yeni okula alışıyordum değil mi!
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 10:22 am

Sona utanmis bir tavirla iyi aktorlugunu sergileyerek (ben aktorun her halini anlarim o nedenle bana yalan soyleyemezler) gulumsuyordu. "Ben...Teşekkür ederim. Sanırım her halimden yeni bir kız olduğum belli oluyor.Şey...Ben Sona!" diye girdi soze. Sesi biraz cekingen cikmisti. Onu teselli etmek icin gulumseyerek "Merhaba Sona. Ben Erik Night.. Yeni kiz olmak o kadarda kotu degil. Benim simdiden sevecegime inandigim bir ogrencimsin. Hey, soylesene danismanin var mi?" dedim. Sona biraz durdu ve sonra lafa girdi...
Sona

Sona

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue94/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (94/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 10:29 am

Danışman mı!Hey kimse bana bundan bahsetmemişti kiiiii!İç telaşımı kesip cevap bekleyen profesöre döndüm.Aaah!Kimse bana bahsetmemişti amaaaaa!
"Şey.Hayır efendim yok!Yani varsa da benim haberim yok.Ama herhalde olsa söylerlerdi bilmiyorum."
Evet tamam seni şapşal Sona!Neden her yerde bu şapşallığımı göstermek zorundayım ki!Çekingen ve ehe ehe'li bir gülümsemeyle bakıyordum profesöre.Elimde tedirginliğimi belli edercesine saçlarımın arsında geziyordu yavaşça.
"Bunu nerden öğrenebilirim acaba?"dedim kocaman bir gülümsemeyle.Ama her öğrencinin bir rehber öğretmeni...Bu çok sayıda profesör etmez miydi ki!Tekrar içine daldığım iç tartışmamı kesip profesöre dikkatimi verdim.
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 10:33 am

Sona gulumsemeye calisarak haberdar olmadigini soyledi. Gulmemek icin dudagimi isirmistim. Onu kimse almamis... Gulumseyerek "Danismanin ben olabilirim." dedim. Sona bana parlayan gozlerle bakiyordu. Umarim danismani olmama izin verir. Kisa suremiz var ders giris zili her an calabilir....
Hadi Sona! Ne dusunuyorsun daha?
Sona

Sona

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 10:40 am

Ah..Ne!Bu demek oluyordu ki beni kimse almamış...Ama zaten önemli olan orası değil!..Bir an afalladım.Şaşırmam gayet normaldi değil mi!?Daha öyle bir şey olduğundan yeni haberim olmuştu sonuçta.Tamam sevinmiştim!Biraz büyük olan ağzımın yardımıyla da olan o üç ağız dolusu gülümsememle profesöre bakıyordum.
"Ah şey...Tabi ki isterim!"Bir an duraksadım."Umarım sizi hayal kırıklığına efendim" dedim başımı hafifçe öne eğerek.Bu profesörü sevdim!..
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue50/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (50/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 1:36 pm

Sınıfa geldiğimde Sona ile Profesör konuşuyorlardı beni fark etmemişlerdi daha iyi ödlerini patlatmak için yavaş yavaş ilerledim ve Bommmm onları korkuttum ah işte her zamanki gibi harikayım =))). Ben kendi halimde sevinirken profesörün bana ters ters baktığını gördüm ve küçük şımarık kızlar gibi gülümsedim.Profesör bu halimi görünce gülmemek için kendini zor tuttu sonra hafif azarlayan bir ses tonuyla "Öhoommm artık yerine geçebilirsin" Ha? sadece bu mu ahh tanrımm ben daha fazlasını bekliyordum örneğin kavga gibi ama neyse olmadı işte "ee özür dilerim ben yerime geçsem iyi olucak" diyerek yerime oturdum. Ahhh canım sıkılıyor nerdesin Jasmine...
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue82/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (82/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 2:56 pm

Sınıfları karıştırmamak için sınıfa erken gelmeyi planlıyordum ki sağolsun Amy beni uyandırmadan çıkmıştı!Tanrıçam bu kızın gerçekten kafası neredeydi??Neyse ki sınıfa geldiğimde sınıfın ortasında kendi kendine homurtular çıkarıp bir yandan gülüyordu.Onun bu halini görüp de isterik bir kahkaha krizine girmemek elde değildi doğrusu.Yavaşça yanına gittim ve "Bu sabah baya neşelisin" dedim.Bana döndü ve "Ahh biliyor musun az önce Erik ve Sona'nın ödünü koparmayı başardım!!İşte rekor diye buna derim ben." dedi ve ona şapşal bi şekilde bakarak devam ettim"Ahahah senin kafayı yediğin artık resmileşti hayatım." dedim alaycı bir tavırla sonra Profesör Erik bize baktı ve gözlerini devirmemek için kendini zor tutarken ders zili çaldı.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Sookie grace   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 7:09 pm

Ders zili çalmıştı ve ben yine geç kalmıştım.Çok ta umrumda. Kapıyı çalmadan girdim ve yerime oturdum .Hocanın bakışlarını üzerimde hissediyordum.Lanet olsun kimin umrundaki?Profösör Erik yakışıklı hoş bir adamdı ama korkutucu değildi.Hem en fazla ne yapabilirdiki? Öldürürmüydü? Hah bunun düşüncesi bile beni kıkırdattı.Evet göze batmayı iyi beceriyorum ki yeniden lanet olsun kimin umrunda kırmızı çaylak olduğumdan beri kimse bana pek yakın davranmıyordu , Keiko bile soğuk.Hadi o zaman biraz daha dikkar çekelim..Very Happy Bu düşünceyle yanımdaki kıza döndüm (hatırladığım kadarıyla adı jasmine ) ve konuşmaya başladım..

Merhaba ben Sookie memnun oldum .
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue82/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (82/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 7:15 pm

Zil çalınca herkes yerine oturmuştu.En son sarışın uzun boylu bir kız geldi.Profesör kıza pis pis baktı,kız omuz silkince sınıf kıkırdamaya ve fısıldaşmaya başladı.Kız yanımdaki boş koltuğa oturdu.Hafifçe eğildi ve " Merhaba ben Sookie memnun oldum." dedi.Bu kızı daha önce yemekhanede görmüştüm.Ve tabi dedikodulardan da haberim yok değildi.Kızın yeni Kırmızı Çaylak olduğunu biliyor ve diğerlerinin aksine bundan mutluluk duyuyordum.Ona eğildim ve fısıltıyla konuşmaya özen göstererek " Selam ben de Jasmine ama arkadaslarım genelde Jas der ben de memmnun oldum." dedim hafif bir gülümsemeyle.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 7:36 pm

Kızın güzel bir gülümsemesi vardı.Diğerlerini aksine benden kaçmamıştı tam aksine bana eyilerek..

Selam ben de Jasmine ama arkadaslarım genelde Jas der ben de memmnun oldum dedi

Off kendimi kimseye güvenmemeye o kadar programlamıştımki.Belki de benimle oyun oynuyor.Kim bilir? Eyer oyun oynuyorsa bende oynarım ( ki bu kadar dışlandığım bir ortamda bana sıcak davranan birinide terslemek işime gelmiyor )Biraz daha konuyu derinleştirerek ..

PROF. Erik hakkında ne düşünüyorsun diye sordum

Sanki Erik çok umrumda.Muhhabet olsun diye böyle saçma bir konu açtığıma inanamıyorum.Off lanet olsun yanlış anlamasa bari ...
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:18 pm

"Selam ben de Jasmine ama arkadaslarım genelde Jas der ben de memmnun oldum" dedikten sonra Sookie'nin yüzünde karmakarışık bir duygu seli belirdi.Bunu berbat aktörlüğümden değil hislerimden anlıyordum ve hislerim genellikle yalan söylemezdi.Sonra bu maskeden sıyrıdı ve yüzünde o ışıltılı gamzesiyle " Prof. Erik hakkında ne düşünüyorsun?" dedi.Ahh tamam bu soru karşısında afallamıştım çünkü sonuçta ona ne diyebilirdim ki?Dün gece başımı belaya soktum ve Erik'e yalan söyledim.Tabi o da bunu anladı ve sinirden kıpkırmızı kesildi mi??Hiç sanmıyorum.Ben iç tartışmamı sürdürürken benden cevap beklediğini hatırladım ve en masum tavrımı takınarak " Aslında her ne kadar sert görünse de kalbinin derinliklerinde bir duyarlılığın bulunduğunu biliyorum." dedim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Sookie grace   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:27 pm

Ah tamam gerçekten bu kızın prof. erikle aralarında bir şey geçtiği belli.Çünkü hiçbir öğrenci hocası hakkında böyle iyi konuşmaz (yada lanet olsun ben çok fesatım).Neyseki sorduğum bu saçma sorudan kurtuldum ama devam edemiyordum her ne kadar Erik i takmasamda ciddi anlamda bakışlarını üstümde hissediyordum ve yeni tanıştığım bu kızın başının belaya girmesini istemiyordum.

Ah birden kendimi çok sinirli hissettim bir şeylere zarar vermek istiyorum heralde yine acıktım neyseki değiştiğimden beri kendimi çok iyi frenledim.Ya hemen sınıftan çıkıcaktım yada bakışlarıyla bana işkence eden erik e saldıracaktım ki ikisinide yapmadım.Sohpete devam ettim.

Ee burda işler nasıl gidiyor?Gerçekten zor olmalı hatırladığım kadarıyla yeni geldin?
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:38 pm

Tam uyuyakalacaktım ki Sookie'nin sesi beni uyandırdı."Ee burda işler nasıl gidiyor?Gerçekten zor olmalı hatırladığım kadarıyla yeni geldin?" diye soran gözlerle bana baktı.Aslında her ne kadar asi davransa da çok iyi biri olduğunu biliyordum.Sorduğu soruya cevap vermek için elimi kitabın üzerinden kaldırıp doğruldum.Yavaş bir sesle ona "Evet gerçekten burası mükemmel.Nyx'e beni o cehennemden çıkardığı için her fırsat bulduğumda teşekkür ediyorum.Peki sen ne zaman geldin buraya?" dedim.
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue50/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (50/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:51 pm

Ah tanrım bu kız yeni kişiler gelince beni hep satıyor artık dayanamıyorum.. "Hey Jasmine bende burdayim" dedim ama beni takan yok neyse ki son anda Sookie beni fark etti. Sıkılmış olduğumu anlamışa benziyordu ve... cevap beklerken Erik'in bana baktığını gördüm ah tanrım zaten sabıkalıydım "hehehehe hee " tam bir salağım ben ahh harika....

En son Amy Innovia Ivanovic tarafından Perş. Ocak 21, 2010 8:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:54 pm

Hmmm cehenem dediğine göre burdan önce pek mutlu olduğu söylenemezmiş.Lanet olsun burdan önce kimin hayatı iyiydiki.Aslında benim iyiydi yani buraya kıyasla.

Benimde fazla olmadı.Gördüğün gibi çok mutluyum burdakilerle kocaman bir sevgi yumağı olduk, biz kocaman ve büyük bir aileyiz Very Happy ...

Bunları söylerken sesime bariz bir şekilde alaycılık katmıştım.Böyle olmadığını bende dahil herkez biliyordu.Değiştikten sonra herkez benden korkarak kaçmıştı ki kaçmalarıda gerek.Bilmem neden birden içim çok acıdı.

Burası benim için kolay bir yer değil

Diğerlerini davranışı yüzünden ona patlamak istememiştim ...Off lanet olsun bie şeyide düzgün yapsam ölürüm (Daha nasıl ölceksem)
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:58 pm

Dersimi bolen iki kizin kahkahalari uzerine ayagimi yere vurdum ve Sookie, Jasmini ile Amy'e bir bakis firlattim. Bu kizlar hic akillanmayacakti galiba. Elimdeki kitaba baktim ve sonra gulumseyerek "Kizlar. Jasmine,Sookie ve Amy; dersten sonra sizinle ozel olarak gorusecegim. Ozelliklede siz ikiniz Jasmine ve Amy. Simdi nerede kalmistik? Ah evet siz ucunuz tek ayak ustunde sahnede bekleyecek ve bize bir sarki soyleyecektiniz. Hadi hadi utanmayin..." dedim. Kizlar oflayarak sahneye cikti.
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:02 pm

Owww harika şimdide de ceza yaa off yaaaa =((((( neyseki geçen sene (insanken) Jasmine ile beraber Şan dersleri almıştık yani her nekadar ceza versende Erik Night beni cezalandıramicaksın beni kimse cezanlandıramaz (dermişim =))) )

En son Amy Innovia Ivanovic tarafından Perş. Ocak 21, 2010 9:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:04 pm

Bu adama gerçekten birinin ders vermesi lazımdı ne zannediyorki kendini ona öle bir şarkı söyleyeceğim ki kendine gelemeyecek.Nasıl biri öğrencilerini rezil etmeye çalışırki kızlar oflayarak tahtaya çıktı evet gerçekten ihtiyacım olan buydu .Bende onlarla birlikte ayağa kalktım.Sinirden gözlerimin yine hayvani bir şekilde kırmızıya dönüştüğünü hissedebiliyordum.Hemen sınıfın kapısına doğru ilerledim.Erik in bana seslendiğini duydum.Ona döndüm ve ölümcül bir bakış attım.Gözlerimin rengini görünce birden irkildi ve bende sınıftan çıktım gittim...
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:08 pm

Diger kizlar sahneye cikarken Sookie sahneye cikmadi ve bana pis pis bakarak siniftan cikti. Hemen arkasindan kostum ve onu kolundan tutup surukleyerek sinifa soktum. Beni takmamanin bedelini odeyecekti. Sookie'yi sinifa gostererek "Cocuklar bu caliskan arkadasiniz dersten sonra sinifi toplayacak. Simdi ise onu tek ayak ustundeki sarkisi icin yerine yani sahneye davet ediyorum." dedim. Siniftakilerin kahkahalari ile Sookie sahneye cikti ve berbat sesi ile bize bir sarki soyledi. Ders zilinin calmasi ile siniftakiler dagildi ve ben konusmak istedigim uc kiz ile basbasa kaldim.
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:11 pm

"Evet prof. sizi dinliyoruz" diye söze başladım beni sınıfın önünde rezil etmenin bedelini ödeyecekti er yada geç...
Damien Maslin
Profesör
Damien Maslin

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:12 pm

out:Erik, o yazmadan sesinin kötü olduğuna nasıl kanaat getirebildin?
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:16 pm

out: Olay olmus gibi yazdim. Yani soylemisler ve ders bitmis gibi. Sorunsa silerim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:25 pm

tmm sorun yok berbat bi sesim oldu alt üstü Sad neyse silelim bu şeyleri amy ni ordan devam
Keiko Kitagawa

Keiko Kitagawa

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue70/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (70/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100Drama Sınıfı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 9:26 pm

out: silmene gerek yok sen devam ediversende olurki tatlım benimxD outlar pek birşey değiştirmio nasıl olsa Shocked

Drama Sınıfı
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Eskrim Sınıfı
» İspanyolca Sınıfı
» Vampir Sosyolojisi Sınıfı
» Vampir Edebiyatı Sınıfı
» Ahır~Binicilik Sınıfı