House of night rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

House of night rpg

House of night rpg

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Drama Sınıfı

+9
Damien Maslin
Sona
Jasmine Black
Amy Innovia Ivanovic
Erik Night
Zoey Redbird
Shou Shuichi
Keiko Kitagawa
Stevie Rae Johnson
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
YazarMesaj
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue50/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (50/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue85/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue100/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (100/100)

Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 11:39 pm

Artık yeni olmayan çaylaklardan biri
'Merhaba adım Radion' dedi
"Selam bende Vnna" dedim daha da rahatlamış bir biçimde
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue100/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (100/100)
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:00 pm

Vnna'nın yanına oturdum ve:
'Ders başlamadan önce biraz konuşabilir sanırım,yani buraya gelmeden önce hayatın nasıldı nasıl işaretlendin falan' dedim okadar sevimli gülümsemeye çalışmıştımki şapşal bir çizgifilm karakterine benzediğimi düşündüm ve Vnna dediki:
...
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue50/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (50/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue85/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (85/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:05 pm

"Aslında çok ilginç bi hikayem yok sadece ailem biraz karışık annemle babam çok geçimsiz bir çiftti.Babamın sık sık çıkan iş seyahatleri evde büyük tartışmalar beni çok etkiledi..Tartışmalarından sıkılıp kendimi dışarı attım ve burdayım..." dedim Radion'a gülümseyerek...
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:09 pm

'Gayet normalmiş' dedim.
'Ben bir uçak kazası sırasında işaretlendim biliyormusun?'dedim.Kendimle ilgili ayrıntıları paylaşabileceğim biri olduğuna inanıyordum cidden çok iyi birisiydi bana birlerini ha- ah sustur şu iç sesini Radion diye bağırdım kendi iç sesime.O sırada Profesör Erik odaya girdi.
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:13 pm

Profesör Erik Night'ın sınıfa girmesiyle ders başlamıştı.
Yanımdaki Radion'a kısık bi sesle "Gerçekten çok ilginç,dinlemek isterim.."dedim gülümseyerek,O gerçekten çok iyi bir çocuktu..
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:15 pm

Son bir cevap vermek istedim ama Erik'in ne yapacağını biliyordum ve o yüzden bir kağıda yazıp verdim.Kağıtta şunlar yazılıdı.
Derslerin bitiminde Bahçede nyx'in tapınağında buluşalım ,ve bundan sonraki dersin ne dedim.
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:20 pm

Kağıttaki soruya cevap verdim
"Tamam olur Neferetle Şiir sanatı dersi" diye cevap verdim
Ve kağıdı gülümseyerek yolladım
Radion Dark

Radion Dark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:23 pm

'Benim dersim farklı ' yazdım -üzülerek- ve neyse zaten sonrasında bahçede buluşuruz yazdım.
Ve Erik Night derse etkileyici bir giriş yaptı
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 10:39 pm

Başımla onaylıyarak..
Önüme döndüm...
Jasmine Black

Jasmine Black

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue55/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (55/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue82/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (82/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 2:36 pm

Ahh o kadar hızlı olmamıza(!) rağmen geç kalmıştık!Amy kapıyı tıklattı ve içimizden -dersi bölmemişizdir umarım- diye geçirerek sınıfa süzüldük.Erik'in delici bakışlarını üzerimizde hissediyordum.Prof.den özür dileyerek ses yapmamaya çalışıp yerimize geçtik.Ders kaldığı yerden devam etti ve Erik bize yeni bir monolog sergiledi.
Zoey Redbird
Yüksek Rahibe
Zoey Redbird

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue500/500Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (500/500)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 10:56 pm

Sınıfa girip Erik'in masasına oturdum. Onunla görüşmem gerekti ve kendisini en çok burada bulabilirdim. İşine hayran... Ve gösterişli bir yeteneği var. Oops... Babetlerim canımı yakmaya başladı. Ayağımı birazcık çıkarttım ve Erik'i beklemeye başladım. Beklemek sıkıcı... Gerektiğinden fazla.

Ama ne yazık ki oturmak zamanı daha da geç geçiriyormuş gibi gösteriyor.
Ayağa kalktım ve oyunlara baktım. Hamlet... Oldukça zevkli ders işlediklerine eminim sonuçta Erik, yani dersine sadece bir kez girmeme rağmen, iyi bir öğretmendi. Maalesef o derste de beni kaldırmıştı. Her neyse. Utanç dolu günlerimden sadece bir tanesi. Fakat o gün... Ben birazda etkilenmiştim çünkü Erik'in benden nefret ettiğini düşünüyordum. Kim olsa nefret eder. Sonuçtaa... Boşver gitsin. Canım gerçektende çok sıkıldı ve kitap okuyarak Erik'in gelmesini bekledim.
http://houseofnight-rpg.vampire-legend.com
James Stark

James Stark

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 11:36 pm

Kapıdan hafifçe baktığımda Zoey, masada oturmuş kitaba bakıyordu. Geldiğimi fark etmemiş olmalıydı. Düşes arkamdan gelip havlayınca Zoey olduğu yerde sıçradı. Özür dilerim. dedmi. Gülümsedim ve Düşese suçlarcasına bir bakış fırlattım. Üç koca adımda yanına gelip oturdum ve incelediği kitaba baktım. Ders kitapları… ıyy. Dersleri sevmem. Her neyse. Kimin umrunda ki? Artık öğrenci değildim. Profesör bile değildim. Sadece, hayatımı adadığım Yüksek Rahibe’nin savaşçısıydım. Halimden oldukça memnundum. Zoey ile zaman geçirmeyi özlemiştim.
AzaZeL Pagan

AzaZeL Pagan

Kişi sayfası
Değişim:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue60/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (60/100)
Vampir gücü:
Drama Sınıfı - Sayfa 4 Left_bar_bleue87/100Drama Sınıfı - Sayfa 4 Empty_bar_bleue  (87/100)
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 10:04 pm

Oldum olası tiyatroya meraklıyımdır ama ders olarak görmenin hoşuma gideceğini düşünmüyordum. o yüzden mümkün olduğunca Prof. bulunduğu yerden uzakta bi yer seçtim kendime. Prof. Erik sınıfa girdiğinde birçok kızdan aynı ses çıktı. Aman tanrım çok yakışıklı, İnanamıyorum! bu gerçek olamaz.. vs. tamam yakışıklı olabilirdi ama abartmamak gerekirdi. Çok sıkılmıştım. Afakanların bastığına yemin edebilirim. Zaten kaç gündür Jacker benden haber bekliyordu, onun mesajlarına ya da aramalarına da karşılık vermemiştim. Tüm ders boyunca bunları düşünüp kafayı sıyırmak üzereydim ki bitiş zili çaldı...
Amy Innovia Ivanovic

Amy Innovia Ivanovic

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 4:20 pm

Vampir Sosyolojisi sınıfından çıktıktan sonra odama gittim siyah çorabımı mini sortumu siyah askılı bluzumu siyah kapşonlumu ve siyah kar botlarımı giyindim.Kimsenin bilmediği perde kahkülümü indirdim zaten saçlarım fönlüydü bu yüzden sırıtmadı.Aynada makyajımı hem tazeledim hemde koyulaştırdım.Sinirlerim bozuk olduğu zaman hep bu tarz kıyafetleri giyinir ve umursamaz olurdum ama oldum mu da tam olurdum.İşlerimi bitirip ve kapşonumu kafama geçirip odadan çıktım.

Büyük koridordan sonra Drama sınıfına gelmiştim..Buraya en son geldiğimde Erik Night bize ceza vermişti hemde şarkı cezası zaten temkinliydim bu yüzden bana ceza değil eğlence olmuştu.Ahh o zamanları özlüyorum o zamanlar hayatımda kimse yoktu sadece ben ve arkadaşlarım vardı keşke buraya hiç gelmeseydim diyede içimden geçirmiyor değildim..Sınıfın kapısını tekmeyle ittim ve içeri daldım herkes biran durdu sonra tekrar konuşmaya başladılar.

Aldırmadan sırama oturdum. Sandelyemi geriye doğru kaldırdım ve ayaklarımı masanın üstüne koydum. Defterimi elime alıp bir şeyler karalamaya başladım..Çizim bittikten sonra yeni yeni idrak ediyordum çizdiklerimi. Kağıtta bir kız ve bir de erkek vardı. Aynı bize benziyorlardı.Kafamı arkaya doğru bıraktım ve gözlerimi kapattım açtığımda hırslı bir çift göz hissediyordum ne oluyordu bana anlamıyordum yavaş yavaş benliğimi kaybediyordum.

Olamazzzz ben bu olamam dedim ve kağıdı buruşturup eskiden yaptığım gibi basket atma çalışarak çöp kutusuna fırlattım.
Ne şans ama tam Erik Night'ın kafasının üstünden geçip duvara çarparak çöp kutusunun içine girmişti "Evet evet işte ben teşekkür ederim teşekkür ederim" dedim kendini beğenmiş bir şekilde.

Gözlerimi açtığımda Erik'in bana dik dik baktığını gördüm ve bende tek kaşımı kaldırarak ve hafif bir gülümsemeyle Profesör Erik Night'a baktım.Bakışlarımı görmezden gelerek masasına doğru yürüdü..Herkes bu adama deli oluyordu ben hariç. Neresini çekici buluyorlardı çok soğuk bir adamdı yada bana öyle davranıyordu kim bilir ?

Neyse dersin bitmesine 20 dk kala mp3 mü çıkartıp müzik dinlemeye başladım.Erik Night'ın bana baktığını hissedebiliyordum ama kimin umrunda... Zil çaldıktan sonra ağır ağır toparlandım ve yavaşça kapıya doğru yürüdüm ve kapının eşiğinde elimi kaldırdım ve "Püff kimin umrunda" dedim ve çıktım çıkarken Erik'in bakışlarını üstümde hissediyordum ve yine söylüyorum

KİMİN UMRUNDA....
Erik Night
Profesör
Erik Night

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 8:50 pm

Dersime yine rahat bir giris yaptim. Bazi kizlarin ah cekislerini duyabiliyordum ama kalbim doluydu. Ahsap oymali ve ucuna yesim tasindan bir ejderha figuru islenmis, kirmizi kadife bir minderi ustune koydugum sandalyeme oturdum ve genis sinifin ahsap, birazi kazinmis siralarindan birine gecmis cizim yapan genc kizi gordum. Bu kizin bana bela olusturdugunu hatirliyordum ama onu suclayamazdim. Gulumsedim ve ona sert bir bakis attim. Beni umursamamasi gucume gitse bile bu aralar moralinin bozuk oldugu yuzunden okunuyordu. En son gordugumde tekti ve Can genelde yakasina suluk gibi yapisirdi. Parkeyi cizecek sekilde sandelyemi ittim ve siyah mermerden sahneye cikip beyaz kaplamali kitabi koydugum kursuye yoneldim ve gulumseyerek ogrencilerime dramanin tarihini anlattim. Ah hayir anlattigim bayici bir drama olayi degildi cok guzel bir konusma hazirlamistim bile. Ayrica ben dersimi sevmeyenlerin cikmasini artik kaba bulmuyorum. Konusmami bitirince etrafima baktim ve Amy adli kizin yine dersimi kaynattigini gordum. Umurumda degildi. O kizi cok seviyordum ama onun beni sevmedigini biliyordum. Hey hangi ogrenci ogretmenini sever ki? Zil calmadan Amy'ye cikmasi icin izin vermeyi dusunuyordum cunku morali cok bozuktu... Uzuluyordum onun icin. Gulumseyerek Amy'nin basinin ucuna gectim ve zilin calmasi ile kendimi hazirladigim konusma yerle bir oldu. Zoey ile bulusmak istiyordum. Acaba nerede olabilirdi?
Vnna Carolina

Vnna Carolina

Kişi sayfası
Değişim:
Vampir gücü:
Sağlık:

MesajKonu: Geri: Drama Sınıfı   Drama Sınıfı - Sayfa 4 I_icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 6:36 pm

Vampir sosyolojisi dersinden sonra drama dersim vardı bu ders benim çok başkaydı..Profesör Erik Night'ın anlatığı veya oynadığı örnek oyunlar beni her zaman alıp götürmüştür...Hani her zaman dediysem buraya geleli 25 gün falan olmuştur.Yani o zamandan beri zaten bu sıra çok dalgın ve durgundum...Bu durgunlukla sırama yerleştim kitabımı çıkardım ve o en sonsuz düşüncelerime tekrar daldığımı farkettim..Tamam kabul ediyorum Radionu unutamıyordum...Onu o kadar özlemiştimki...Ama hayır o gitmeyi tercih etmişti! İçimden "Bi kerecik daha görmeyi ne kadar isterdim halbuki..." deyiverdim..Radion'un sırasına bakıyordum...Artık kimse oturmuyordu doğal olarak..Onun yerine oturmanın daha mantıklı olucağına karar verdim ve tam Radionun sırasına doğru giderken Kevin denilen çocuk hemen oturuvermişti...O kadar kızmıştımki bu çocuğu boğabilirdim...Saygı göstererek sırama dönüp oturdum...

Ağlamamak için kendimi zor tutuyordum Radion ve Jasmine gittikten sonra benim derdime ortak olucak kimse kalmamıştı bi Amy vardı o da Can'ın yaptıklarından sonra benden beter durumdaydı...

Bu sırada Erik Night derse gösterişli bir giriş yaptı..Etrafımdaki kızların (yani kız çaylakların) Erik'in içine düşmeleri ya da heyecandan düşüp bayılmaları an meselesiydi...Eminim ki benim dışımdaki tüm kız çaylak Erik le olabilmek için neler kaybetmeyi göze alırlardı...Bunu tahmin etmek hiç zor değildi..Prof. Erik gece evindeki en gösterişli ve yakışıklı aaa tamam kabul ediyordumki karizmatik hocalardandı..Gözleri masmavi sanki dalgasız bir deniz gibiydi...Zoeyle arasının düzelmesini gönülden istiyordum....Çaylakların hoşuna pek gitmezdi bu ama her neyse...

Prof. konuşmaya başladığı an herkes 1 2 3 tıp dercesine susmuştu...Hani şu insanlık alışkanlığımız olan nefes almayı bile bırakmışlardı gerçekten büyülenmişlermiydi...Yoksa bende mi bir sorun vardı...W.Shakespeare 'den on ikinci gece adlı oyununu anlatmaya başlamıştı...Dersime dönmem gerektiğini zorla kendime kabul ettirerek derse döndüm...

Sanki içimde biri benimle konuşuyordu sanki burda hiç yanlız değilim sanki hep o beni yönlendiriyordu bana neler oluyordu bu konuyu Yükse Rahibem Zoeyle konuşmam gerektiğinin farkındaydım...Neyse ki dersin bittiğini işaret eden zil caldı ve bende çabucak toparlanarak sınıftan çıktım....

Drama Sınıfı
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Eskrim Sınıfı
» İspanyolca Sınıfı
» Vampir Sosyolojisi Sınıfı
» Vampir Edebiyatı Sınıfı
» Ahır~Binicilik Sınıfı